+38 (093) 170 70 95 ( Многоканальный )

Антікражний датчик


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Антикрадіжні кліпси — визначення і переваги використання

Круглі пластмасові бирки на товарах використовуються практично кожним магазином, які реалізує дорогу продукцію. Ці бирки називаються антикрадіжні кліпси — необхідний елемент захисту від несанкціонованого виносу товару за межі торгової точки.

Переваги використання кліпсів

Таке обладнання, як антикрадіжні кліпси мають досить високий відсоток спрацьовування (близько 95%), що забезпечує їм незмінно високий попит на ринку систем безпеки. Завдяки невисокій вартості та надійності, антикрадіжні датчики швидше за все окупаються.

Серед переваг можна назвати:

  • Широкий асортимент — антикрадіжні кліпси купити можна в вигляді маячків, бирок, наклейок, кліпс.
  • Простота використання — протикрадіжні датчики закріплюються одним рухом руки, без ймовірності пошкодження товару.
  • Легка деактивація — безконтактним методом.
  • Прийнятна ціна — критерій, який дозволяє обладнати магазин ефективною системою навіть дрібним підприємцям.
  • Низький відсоток збою в роботі.

Де купити Антикрадіжні кліпси

Наш інтернет магазин пропонує придбати антикрадіжні кліпси з доставкою покупки в будь-яку точку країни. Використання подібних захисних елементів поширене в дорогих бутиках одягу, в супермаркетах з дорогою продукцією (особливо алкоголем), в точках самообслуговування. Позначивши специфіку та особливості торгівлі магазину, а також товарів, що потребують захисту, наші менеджери зможуть порадити, який саме датчик стане максимально ефективним в кожному індивідуальному випадку.

У разі виникнення питань, а також з метою отримання консультаційної допомоги, просимо звертатися до консультантів за вказаними в контактних даних телефонами або за допомогою діалогового вікна на сайті. У нас прийнятна на антикрадіжні датчики ціна, оперативна обробка замовлень, ввічливе спілкування, цікаві пропозиції оптовим покупцям.