+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Доп опція - Фасовка вагового товару та маркування його штрих-кодом

Програма «ТОРГСОФТ» так само підійде для продуктового магазину. Спеціально для цього ми створили додаткову опцію програми «Фасовка вагового товару і його маркування штрих-кодом».

Особливістю торгівлі в продуктових магазинах є те, що крім штучного товару є ще й ваговій. Товар закуповують в мішках або ящиках, а продається далі в грамах або кілограмах.

Для продуктових магазинів ми передбачили в програмі можливість підключати ваги для зважування та фасування товару. Ваги дозволяють продавцю при зважуванні одразу побачити поточний вагу і суму до оплати. А так при зважуванні ваги автоматично скидають дані в систему обліку товарів.

Відпустивши товар, програма автоматично списує покупку зі складу в кілограмах. Це дозволить вам бачити завжди актуальні залишки на вашому складі. Якщо ж у вашому магазині продавець сам обслуговує і відпускає товар, то таким способом Вам буде дуже зручно працювати.

Якщо ж у вашому магазині вже придбані ваги, які неможливо підключити до комп'ютера. В такому випадку програма налаштовується таким чином: продавець, попередньо зваживши товар, в програму обліку вводить вручну.

Цей процес трохи уповільнює обслуговування клієнта, але дозволяє продавати недорогі товари, а так само заощадити на покупці спеціалізованих ваг.

Якщо ж ви вважаєте за краще не зважувати товар індивідуально для покупця, а продавати розфасований і оцінений, рекомендується до програми підключити ваги з можливістю друку штрих-коду (з чекопечатью).

Яку функцію ваги з чекопечатью виконують: роздруковують клейку етикетку (для зваженого товару), на якій є назва товару, штрих-код, маса, термін придатності, дата реалізації, ціна за КГ і сума до оплати.

При фасуванні оператору потрібно класти товар на ваги, після цього вказати код товару, і натиснути кнопку друку етикетки. У вже надрукованому штрих-коді міститься 12 символів. З них 7 перших чисел сформовані в програмі. А в інших 5-ти символах зашифрований вага товару (вага товару формують ваги).

Продавцю, при розрахунку з покупцем, буде потрібно всього просканувати штрих-код і розрахувати покупця. При підключенні ваг до програми ТОРГСОФТ, крім викупу додаткової опції «Фасовка вагового товару і його маркування штрих-кодом», необхідно докупити спеціалізований драйвер Арт софт.

Швидкого і надійного обліку в програмі ТОРГСОФТ!

 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Яндекс.Метрика