+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Додаткові функції «Оповіщення персоналу»

Програма «ТОРГСОФТ» не тільки робить облік в вашому магазині простим і надійним, але і завдяки стандартних функцій по маркетингу допомагає бізнесу розвиватися, а продажу рости.

Протягом якогось часу підприємець збільшує кількість точок, а відповідно збільшується кількість співробітників. І коли кількість співробітників виростає до такого рівня, що повідомити кожному важливу інформацію стає непросто.

Спеціально для таких випадків ми розробили додаткову функцію «" ОПОВІЩЕННЯ ПЕРСОНАЛУ "в програмі ТОРГСОФТ. Ви зможете не тільки сповіщати співробітників, але і дізнатися, хто ознайомився з повідомленням, а хто - ні.

Для використання цієї функції потрібно, щоб всі комп'ютери були об'єднані в одну локальну мережу або повинен використовуватися термінальний сервер.

Як працює додаткова опція після активації:
  1. В пункті головного меню, «Налаштування» - «Параметри» - «Торгова мережа» потрібно поставити галочку біля поля «Включити колективне оповіщення». Натискаємо кнопку «Записати» і перезапускаємо програму (кнопка знаходиться в правому верхньому куті).
  2. У пункті меню «Налаштування» - «Колективне оповіщення» натискаємо «Додати» - вводимо текст оповіщення. Виберіть «Тип повідомлення» (ми ще текст не створювали, тому список порожній). Додаємо оповіщення вперше натисканням на кнопку «Додати». Відкривається вікно, в якому вносимо зміни: назву типу повідомлення, кольору фону, шрифт, миготіння повідомлення. Всі бажані параметри ми ввели, тепер потрібно натиснути «Зберегти».
  3. Вибрати дату і час. Далі потрібно натиснути «Вибрати користувачів» і відзначаємо галочкою тих (якщо ж ви хочете вибрати всіх, поставте галочку після пункту «Вибрати всіх»), кому ви хочете відправити повідомлення. Якщо хочете прибрати галочки для всіх користувачів, натисніть «Скасувати всі». Щоб продовжити, натисніть «Вибрати».
  4. «Інтервал відправки, хвилини». Цей пункт потрібен в тому випадку, якщо вам необхідно, щоб повідомлення приходили через якийсь період часу.
  5. Після прочитання потрібно натиснути «Ознайомлений (а)»
  6. Ви можете бачити в програмі, хто читав повідомлення, і в який час. Для цього потрібно зайти в пункт меню «Налаштування» - «Колективне оповіщення» поле «Повідомлення» - Дата, Тема і Текст повідомлення, а в полі «Користувач» ми бачимо Одержувачів, Час доставки, Час ознайомлення і Швидкість реакції, хв.
  7. Варто відзначити, що видно ті користувачі, які натиснули кнопку «Ознайомлений (а)» - виділені чорним кольором, заповнені стовпці Час ознайомлення і швидкість реакції, хв. Користувачі, які не натиснули кнопку «Ознайомлений (а)», виділені червоним кольором і стовпці Час ознайомлення і Швидкість реакції, хв. - незаповнені.

Таким чином працює додаткова платна функція "Оповіщення персоналу" в програмі ТОРГСОФТ.

 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Яндекс.Метрика