+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Сполучення з Інтернет-магазином

Наповнення сайту товарами дуже складний і виснажливий процес. Адже для кожного товару буде потрібно ввести: найменування, унікальне опис, ціну, кількість в наявності, SEO, посилання і т.д. Дуже важливо для інтернет-магазину мати точні відомості про наявність товару на складі, що має відповідати інформації на сайті.

Функція «Синхронізація з інтернет-магазином» допоможе вам автоматично передати всі дані з програми на сайт, а в програму будуть надходити всі відомості про замовлення покупців, і реєструватися продажу. Таким чином, ви ведете повний облік проданих через інтернет товарів. А так же ви завжди знаєте актуальний стан товарів на складі, а відвідувачі - інформацію про наявність і ціни.

Яким же чином відбувається синхронізація?

Синхронізація відбувається за допомогою за допомогою файлу формату cvs. Для того щоб файл відправився на сайт потрібно натиснути кнопку «Синхронізувати» (відправка відбувається через FTP сервер).

Обмін даними між сайтом і програмою відбувається через пункти меню «Склад» - «Синхронізація за допомогою Інтернет-магазином». Ви можете самостійно регулювати обмін даними з сайтом: виставляти певні групи товарів, брендів, виробників і т.д .. Ви вибираєте сайт, з яким має відбутися обмін даних, а так вказуєте на яку касу надходитиме оплата.

З цією функцією ви зможете:

  1. Мати завжди актуальну інформацію про товари на сайті.
  2. Створювати товарні групи «для себе» і окремо для «сайту».
  3. Фотографії з програми переносяться на сайт. У програму ви можете завантажувати фото в форматах jpg, gif, bmp. Фото можуть бути абсолютно різного розміру ..
  4. Отримувати і обробляти замовлення покупалетей. Для того щоб переглянути замовлення, зайти в пункт меню програми «Документ» - «Замовлення віддаленого клієнта». Рахунок клієнту створюється автоматично на основі замовлення. Так само можна вносити «Коментар» в замовлення (час доставки, адресу доставки, яким автоперевізником відправляти і т.д.). Програма формує видаткову накладну для підприємця і приймає електронні платежі.

Будемо дуже раді співпрацювати з Вами!


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Яндекс.Метрика