+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

ТОРГСОФТ або 1С

Відмінності ТОРГСОФТ від 1С

 Програма "1С" - відома комп'ютерна програма, призначена для автоматизації підприємств, що працюють в різних областях. 1С - програма заслуговує загальної уваги і поваги, так як є однією з найсильніших програм в області обліку.

Програму 1С знають багато, тому часто задають питання: «У чому ж відмінність програми ТОРГСОФТ від 1С?».

У цій статті ми хочемо розповісти вам про головні відмінності ТОРГСОФТ. ТОРГСОФТ має ряд переваг завдяки більш вузької спеціалізації і спрямованості на торгівлю приватних підприємців:

  1. ТОРГСОФТ не має щорічної підписки, ліцензія не має обмеження в часі.
  2. ТОРГСОФТ легше в навчанні, так як розроблена спеціально для малого бізнесу, не вимагає доопрацювань і складних налаштувань. Встановлюється в магазині за 1 день, і швидко засвоюється персоналом.
  3. Облік в програмі ТОРГСОФТ побудований не на використанні плану рахунків, як в 1С і тому не вимагає бухгалтерських знань від користувача.
  4. У ТОРГСОФТ вбудована можливість вибору етикетки з великої кількості готових шаблонів і є проста можливість редагування готових шаблонів без застосування знань програмування. Це може зробити звичайний користувач.
  5. У ТОРГСОФТ немає поділу на локальну і мережну версії. ТОРГСОФТ може бути легко використаний як в локально так і в мережевому варіанті.
  6. У програмі ТОРГСОФТ вбудована можливість роботи з усім необхідним торговим обладнанням (сканер штрих коду, принтер етикеток, термінал збору даних, принтер чеків). Так само ми надаємо хороший вибір потрібного торгового обладнання для комфортної роботи в вашому магазині.
  7. У ТОРГСОФТ є вбудована можливість роботи з віддаленими магазинами.
  8. Будь-яка операція мишкою в програмі ТОРГСОФТ вимагає набагато менше зусиль і кліків, ніж в 1С.
  9. Все те, що зазвичай в 1С дописується і доробляється для торгівлі в ТОРГСОФТ є вже за замовчуванням. Програма ТОРГСОФТ не вимагає подальших грошових вкладень і витрати часу для організації роботи. Ви можете без всяких сумнівів займатися розвитком вашого бізнесу.
  10. ТОРГСОФТ - повністю готове рішення в своїй галузі спеціалізації.

З програмою ТОРГСОФТ ви зможете: повністю контролювати торгівлю, не перебуваючи в магазині; виключити шахрайство і злодійство; надати гідну швидкість обслуговування; зростання продажів і залучення нових клієнтів; час для відпочинку і творчості.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Яндекс.Метрика