+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

ТОРГСОФТ - формування замовлення постачальнику

Для формування замовлення постачальнику зайдіть в пункт головного меню Документ - Формування замовлення постачальнику. Перед Вами відкриється однойменне вікно. Для більш зручної роботи - розгорніть вікно на весь екран.

Як правило, товар замовляють за категоріями. Для вибору потрібної Вам категорії - натисніть на кнопку (Фільтри).

Відкриється вікно Параметри фільтра по товару. У цьому вікні заповнюючи відповідні поля, вибираючи з довідника цікавлять Вас позиції (кнопка Довідник), Ви можете вибрати товар, або групу товарів, які Вам необхідні.

Після вибору необхідного товару натисніть на кнопку Вибрати. Після цього, сформується звіт по обраній групі товарів.

Якщо Вам необхідно вибрати якийсь конкретний товар, тоді зручніше скористатися полем Назва в вікні Формування замовлення товару постачальнику.

Введіть назву цікавить Вас товару в поле Назва та натисніть на кнопку Застосувати. Ви побачите

Якщо Вам необхідно переглянути звіт за певний період часу в однойменному полі вкажіть необхідний інтервал часу або вручну, або після натискання на кнопку.

Після вибору певного періоду, натисніть на кнопку Оновити. Сформується звіт за обраний Вами інтервал часу.

Коротко опишемо звіт. У звіті вказується повна назва товару, його штрих-код і скільки всього одиниць товару на всіх об'єктах обліку було на початку обраного періоду.

Далі, таблиця розбивається по об'єктах обліку. Відповідно, колонка з назвою об'єкта обліку розбивається ще на три колонки: скільки одиниць товару було на початку періоду, скільки товару було продано і скільки товару залишилося на кінець періоду.

У правій частині таблиці, вказується, скільки всього було продано одиниць товару з усіх об'єктів обліку торгової мережі і скільки одиниць залишилася. У колонці Ціна закупівлі зазначається ціна, по якій закуповувався той чи інший товар.

У колонці Зміна, інформація розраховується за такою формулою:

Було - Прихід товару - (+) Внутрішні переміщення - Повернення постачальнику + Повернення - Списання.

У колонці Моє замовлення - вказується кількість одиниць товару, яке Ви хочете замовити постачальнику.

Для перегляду сформованого Вами замовлення, натисніть на кнопку Перегляд.

Відкриється вікно, де у відповідних колонках буде вказано штрих-код товару, назва товару, його артикул і кількість одиниць, що замовляється Вами. При натисканні на кнопку Print - Ви можете роздрукувати даний замовлення.

Також, після введення необхідної кількості товару на формі Формування замовлення товару постачальнику, Ви можете імпортувати цей звіт в Документ Excel або зберегти, як файл для подальшого завантаження.

Все це можна зробити після натискання на кнопку Файл і вибравши відповідний пункт випав меню.

У разі, якщо Ви хочете очистити введені кількості товару, натисніть на кнопку Очистити (в правому верхньому куті екрану).


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Яндекс.Метрика