+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Установка програми Торгсофт

Після вибору серверної частини натисніть на кнопку Далі. У наступному вікні установник запропонує вибрати компоненти для установки (за замовчуванням всюди проставлені галочки), залишайте все як є і натисніть кнопку Далі.

У наступному вікні необхідно вибрати який екземпляр SQL Server'а встановлювати. За умовчанням доступні два пункти на вибір (Рис1.). Якщо раніше екземпляри SQL Server'а були встановлені, то виберіть пункт Примірник за замовчуванням (рекомендовано). У разі, якщо з якихось причин на комп'ютері вже встановлено SQL Server, то пункт Примірник за замовчуванням (рекомендовано) буде недоступний і Вам треба ввести ім'я екземпляра SQL Server'а, в поле нижче написи Іменований екземпляр, яке буде виділено автоматично, якщо установник "побачить" раніше встановлений SQL Server. Після введення імені натисніть на кнопку Далі. Розпочнеться установка SQL Server'а 2005.

 

Далі на Ваш комп'ютер буде встановлено SQL Server Management Studio Express. Після завершення установки повинно з'явитися вікно Установка - ТоргСофт. Натисніть на кнопку Далі. У вікні перейдіть на позицію Я приймаю умови угоди. Чи стане активною кнопка Далі. Натисніть на неї.

Повинно з'явитися вікно з активними полями:

  • Ім'я SQL Server (буде заповнено автоматично);
  • Login;
  • пароль;
  • Ім'я БД.

Бажано нічого не змінюйте. Натисніть кнопку "Далі. У наступному вікні Вам запропонують вибрати шлях для установки програми. За допомогою кнопки Огляд Ви можете змінити місце установки. Після чого натисніть на кнопку Далі. У вікні також натисніть кнопку Далі. Далі з'явиться вікно, в якому натисніть кнопку Встановити.

Розпочнеться установка програми ТоргСофт. У вікні в полі Розміщення бази даних на диску за замовчуванням буде вказано місце зберігання бази даних. Ви можете змінити цей шлях вручну.

Натисніть кнопку "Далі. Розпочнеться установка бази даних в зазначену папку. Якщо установка пройшла успішно повинно з'явитися вікно з двома запропонованими пунктами:

приятного апатети1) Запустити ТоргСофт? Вийти з інсталяції.Оберіть

З'явиться вікно для входу в програму. У відповідних полях будуть вказані: Ваш логін, пароль, і ім'я бази даних.
У цьому вікні натисніть кнопку Вхід в програму. Після деякого часу, перед собою Ви побачите головне вікно програми.

Також після завершення установки з'явиться вікно Диспетчер установки з пропозицією вибрати один з пунктів:

2) До сервера будуть підключені інші комп'ютери для роботи в локальній мережі;
Програма буде працювати тільки на цьому комп'ютері.

Виберіть відповідний для Вас пункт за допомогою перемикача і натисніть кнопку Далі.

Якщо Ви вибрали пункт

1), то у вікні за допомогою кнопки Огляд, Вам потрібно буде відкрити загальний доступ до папки, в яку Ви встановили програму. При натисканні на кнопку відкриється вікно, де Вам потрібно буде знайти папку (каталог) і правою клавішею миші відкрити меню, в якому вибрати Загальний доступ і безпека ... З'явиться вікно Властивості: Ім'я папки. У закладці Доступ поставте галочку зліва від напису Відкрити спільний доступ до цієї папки і натисніть на кнопку ОК. Поверніться до вікна Диспетчер установки і в ньому натисніть кнопку Готово.

Якщо Ви вибрали пункт2), то на цьому установка програми повністю завершена.

 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Яндекс.Метрика