+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Кронштейн


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Кронштейн функції

Ергономічний і простий кронштейн може використовуваися для максимально зручного кріплення обладнання на робочому. Може монтуватися в однині, так і в системі з іншими кріпленнями, утворюючи цілу кріпильну систему.

Кріплення або кронштейн, дозволяє оператору раціонально використовувати робочий простір, підвищувати продуктивність співробітника, оскільки стійка знижує стомлюваність і фізичний дискомфорт протягом робочої зміни. Додатково, кронштейн для pos терміналу надійно закріплює пристрій, завдяки спеціальним накладок, що знижує ризик його пошкодження в результаті здавлювання, удару, будь-яких інших механічних впливів. Стійки також усувають можливі неприємності, пов'язані зі зносом пристроїв.

Серед очевидних плюсів можна назвати:

  • Можливість закріплення будь-якого обладнання, оскільки в продажу є кронштейн для pos монітора, терміналу, табло покупця
  • Можливість реконфігурації стійки, якщо в майбутньому виникне бажання реконструювати торгову точку
  • Регулювання під індивідуальні вимоги обладнання на робочому місці
  • Безпека і швидкість обслуговування клієнтів.

Де купити кронштейн?

Наш інтернет магазин пропонує купити кронштейн за доступою ціною. Пропонуємо доставку по всій країні, консультаційну допомогу в процесі вибору, а також оперативну обробку замовлень.

У каталозі представлений широкий асортимент різних кріплень, що дозволяють раціонально і максимально практично розмістити торгове обладнання на касовому пункті. Вибрати найбільш відповідний варіант можна виходячи з особливостей торгової точки, інтенсивності продажів, площі приміщення. Ми готові допомогти підібрати кріплення, забезпечити інформаційну підтримку, охоче підтримуємо конструктивний діалог з покупцями.

Яндекс.Метрика