+38 (093) 170 70 95 ( Многоканальный )

ТОРГСОФТ - ліцензія Старт: переваги та особливості


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

ТОРГСОФТ - ліцензія Старт - це система для обліку в офлайн- і онлайн-магазинах, що дозволяє контролювати не тільки рух фінансів і наявність товару, а й організовувати роботу з клієнтами, співробітниками, постачальниками.

Програма допомагає налагодити і вести облік на торговому підприємстві. Вам більше не знадобиться окрема система складського обліку або CRM система обліку продажів - все це є в програмі ТОРГСОФТ.

Ліцензія Старт є полегшеною версією програми, в ній є всі необхідні базові функції і опції. Cистема ТОРГСОФТ допоможе вам з легкістю автоматизувати роботу магазину, вона проста і в той же час функціональна.


Функції і можливості програми ТОРГСОФТ - ліцензія Старт


Дана система для обліку магазину має ряд функцій як для роботи з людьми, так і для проведення операцій з товарами, фінансами і технікою.

ТОРГСОФТ - ліцензія Старт пропонує широкі можливості для роботи з співробітниками та контрагентами, а також за допомогою програми ви можете вести клієнтську базу і використовувати дисконтні системи для завоювання лояльності клієнтів.

Система контролює рух товару на всіх етапах: прихід товару, установка роздрібної ціни, продаж, інвентаризація, списання, облік. Версія Старт - ідеальний варіант для контролю товарів і фінансів, а також прибутковості і рентабельності торгових точок. За допомогою програми можна контролювати весь бізнес.

Автоматизація як інтернет-магазину, так і торговельної точки відбувається швидко і без зайвих зусиль. Версія Старт - ідеальний варіант для контролю прибутковості і рентабельності торгових точок.


Основні функції програми:

  • Розрахунок з працівниками, покупцями, постачальниками;
  • Установка цін (з урахуванням курсу валют);
  • Проведення продажів і повернень;
  • Фіксована і накопичувальна системи дисконту;
  • Робота зі складом, переоцінка;
  • Облік накладних для податкової, фінансовий облік;
  • Налаштування торгового обладнання.

ТОРГСОФТ - ліцензія Старт - зручна автоматизація торгової точки за доступними цінами. Програму можна інтегрувати в інтернет магазин на будь-якій платформі. При покупці системи обліку у нас ви так само отримуєте безкоштовну допомогу при установці. Щоб автоматизація торгівлі пройшла успішно, ви можете телефонувати майстра, який швидко встановить ПО і створить потрібні локальні мережі.

Якщо ж ви хочете отримати більш широкий функціонал - розгляньте придбання версії ТОРГСОФТ - ліцензія Ультра.