+38 (093) 170 70 95 ( Многоканальный )

Програма Торгсофт - Ультра


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Програма ТОРГСОФТ — Ультра: переваги та особливості

Торгософт  — програма для обліку товару, управління і контролю всіх процесів, що відбуваються на торговій точці, незалежно від її розмірів і особливостей діяльності. Версія Ультра є розширеним варіантом попереднього варіанту Старт. Ультра надає набагато більше можливостей, оскільки є концентратом всіх знань про систему обліку.

Можливості ПО

Повноцінна автоматизація торгівлі можлива при наявності якісного програмного забезпечення з широким функціоналом. Тому, купуючи програмне забезпечення Ультра для магазину, ви отримаєте розподіл ролей, оскільки програма для обліку товару в магазині наділяє продавців і інших співробітників доступом виключно до тих розділів, які необхідні для ефективного виконання посадових обов'язків. Власник бізнесу, у свою чергу, отримує пріоритетне право володіти комерційною, конфіденційною інформацією. Програма також піклується про безпеку, тому, що програма для складу мінімізує можливість організації махінацій з інформацією.

Завдяки автоматизованим процесам, програма для магазину дозволяє економити безцінний ресурс персоналу, відвідувачам, начальнику. ТОРГСОФТ — Ультра містить всі необхідні маркетингові інструменти для максимально зручного і швидкого  керування бізнесом.

Переваги ПО

Серед основних переваг, які містить програма для обліку товару можна назвати:

  • Простота установки на ПК;
  • Складської, фінансовий облік;
  • Аналіз діяльності;
  • Ведення обліку товару по штрих коду;
  • Простий і зрозумілий інтерфейс управління.

Придбати ТОРГСОФТ — Ультра можна в нашому каталозі. Вигідна ціна, а також доставка по всій країні, разом з консультативною допомогою та підтримкою консультантів при здійсненні покупки, — роблять співпрацю з нами взаємовигідним і приємною подією. З усіх питань, просимо звертатися за вказаними контактними даними на сайті магазина, або ж вести конструктивний діалог з нашим консультантом за допомогою діалогового вікна на сайті.