+38 (093) 170 70 95 ( Многоканальный )

Мобільний принтер чеків


Показано з 1 по 15 із 17 (всього 2 сторінок)

Компактний і багатофункціональний портативний принтер чеків

Мобільний або портативний принтер чеків - це компактне, зручне пристрій, призначений для відтворення графічної та текстової інформації на спеціально призначеної для цього стрічці. Найчастіше, подібне обладнання застосовується при організації виносної торгівлі.

Основні переваги мобільного пристрою

Весь функціонал звичайного чекового апарату вмістився в мобільний принтер чеків, але при цьому додатковими перевагами стала його компактність і автономність роботи. Серед основних функціональних характеристик можна назвати:

  • Мобільність - простягнув до ременя невеликий пристрій, його можна з легкістю транспортувати в будь-який зручний місце, де необхідна допомога касового обладнання.
  • Автономність протягом тривалого часу - завдяки потужній акумуляторної батареї, переносний принтер забезпечує тривалу роботу з одночасним зберіганням в пам'яті зібраної інформації.
  • Ергономічність - надійний, міцний корпус, здатний перенести механічні пошкодження, падіння, здавлювання, відрізняється обтічною формою, для зручності користування.
  • Розширений функціонал - можливість комутувати пристрій з іншим торгівельним і технологічним устаткуванням.

Додатковою перевагою стає на мобільний принтер ціна, оскільки за прийнятну вартість, користувач отримує портативний пристрій з широкими можливостями.

Купити мобільний принтер

Наш інтернет магазин пропонує купити мобільний принтер з доставкою по всій країні. У нас широкий асортимент різного торгового обладнання, в тому числі та мобільних пристроїв для друку. Також, прийнятні ціни, цікаві пропозиції оптовим покупцям, швидке оформлення заявки, ввічливо спілкування.

З усіх питань, а також з метою отримання консультативної допомоги, просимо звертатися до наших менеджерів за вказаними телефонами, а також писати в діалогове вікно на сайті.