+38 (093) 170 70 95 ( Многоканальный )

Термопринтер з широкою печаткою чека


Показано з 1 по 15 із 30 (всього 2 сторінок)

Можливості принтера чеків з широкою печаткою

Для будь-якого підприємця, незалежно від масштабів діяльності, необхідним пристроєм є принтер чеків. Найчастіше, стрічка для друку становить 56 мм, але виробники розширюють лінійки обладнання, тому на прилавках з'явився принтер чеків з широкою печаткою.

Характеристики широкоформатного принтера

Швидкість сервісу в магазині безпосередньо впливає на лояльність покупців. Таке обладнання, як термопринтер з широкою печаткою чеків забезпечує необхідну швидкість і якість, додатково дозволяє створювати унікальні чеки з логотипами або іншими зображеннями, які ідентифікують торгову точку.

Серед основних характеристик широкоформатного принтера можна виділити:

  • Компактність - невеликий і легкий пристрій можна встановити в будь-якому зручному місці, навіть в умовах обмеженого робочого простору.
  • Тиша роботи - не викликає дискомфорту надто гучною роботою, що особливо важливо, коли торгова площа і так перевантажена сторонніми звуками.
  • Прийнятна вартість - принтер з широкою печаткою ціна відрізняється від стандартних моделей, але підібрати пристрій, який задовольнить будь-які фінансові можливості, не є проблемою.
  • Інформативність - нестандартна ширина чека 80-110 мм дозволяє вмістити багато інформації про товар, виробника продавця. Додатково, спеціально для чека можна розробити логотип магазину, що особливо важливо для магазинів класу люкс.

Купити широкоформатні принтери

Наш інтернет магазин пропонує принтери з широкою печаткою купити з доставкою по всій країні. У нас лояльна цінова політика, а також консультаційна допомога в процесі вибору необхідного вироби. Ми гарантуємо якість продукції, представленої в каталозі, а також надаємо гарантію на будь-яке обладнання на прилавку.

З питань замовлення або з метою отримання додаткової інформації, просимо звертатися до наших консультантів за вказаними в контактах телефонами. Додатково, для зв'язку з менеджерами передбачено діалогове вікно на сайті.