+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Програмне забезпечення ТОРГСОФТ


Програма ТОРГСОФТ 002 Клубная система скидок
Програма ТОРГСОФТ 002 Клубная система скидок
1550 грн
Програма ТОРГСОФТ 011 Многовалютные продажи
Програма ТОРГСОФТ 011 Многовалютные продажи
2190 грн
Програма ТОРГСОФТ 019 Подарочные сертификаты
Програма ТОРГСОФТ 019 Подарочные сертификаты
1550 грн
Програма ТОРГСОФТ 021 Политика оптовых цен
Програма ТОРГСОФТ 021 Политика оптовых цен
990 грн
Показано з 1 по 15 із 47 (всього 4 сторінок)

 

Види програмного забезпечення Торгсофт

Багато підприємців в власники дрібного бізнесу зацікавлені в збільшенні прибили свого бізнесу шляхом зростання продажів. Отримати це буде дуже складно, адже в сучасному конкурентному світі, лише той, чия компанія буде більш складеної і підконтрольною, зможе досягти успіху. Автоматизація магазину зможе допомогти багатьом в цій непростій справі.

Ціни на ліцензії ТОРГСОФТ

Ліцензія Торгсофт 1 2 3 4 5 6
Старт 4 390 грн 4 390 грн 4 390 грн 4 390 грн 4 390 грн 4 390 грн
Ультра

9 490 грн 

0 годин

8 150 грн

1 година

7 375 грн

1 година

6 850 грн

1 година

6 525 грн

2 години

6 300 грн

2 години

Сервер 15 590 грн Доп.підкл. Дод.підкл. Дод.підкл. Дод.підкл. Дод.підкл.
Дод. Підключення до серверу  Дод. Підключення до серверу Дод. Підключення до серверу Дод. Підключення до серверу Дод. Підключення до серверу Дод. Підключення до серверу Дод. Підключення до серверу

Для того, щоб процес автоматизації магазина і торгівлі в цілому проходив на «Ура», доведеться придбати певну техніку та програмне забезпечення ТОРГСОФТ. Серед обладнання, яке необхідно буде придбати, в обов'язковому порядку знадобиться наступне:

Автоматизувати торгівлю неможливо, без використання сучасного обладнання. Також необхідно проводити заходи, які сприяють збільшенню ефективності управління вашим бізнесом. Сьогодні, в умовах жорсткої конкуренції, автоматизація торгівлі єправильним кроком, який допоможе вам скоротити витрати, пов'язані з роботою в ручному режимі, а також спростити процес ведення бізнесу. Особливо в сфері роздрібної торгівлі, автоматизація зможе дозволити вам збільшити кількость покупців вашої продукції.

Для автоматизації торговельних підприємств, прийнято виділяти кілька рівнів автоматизації:

  • Автоматизацію касових терміналів (фронт офіс);
  • Автоматизацію управління магазином (бек офіс);
  • Автоматизацію офісу підприємства (хед офіс).

Все це ви купите одноразово і більше ніяких витрат не потрібно буде здійснювати. Програма для магазину дозволить контролювати прихід і продаж товарів, їх повернення і розпізнавання дисконтних крат клієнтів, шляхом скачування штрих-коду на будь-якому, з придбаних ним товарів. Також за допомогою програмного забезпечення набагато легше керувати вашим бізнесом.

Види лицензій Торгсофт:

  • Торгсофт – ліцензія Старт (базові функції);
  • Торгсофт – ліцензія Ультра (розштрені функції);
  • Термінальна ліцензія з віддаленим доступом.

Не забувайте про той факт, що ліцензія на саму програму може встановлюватися лише на один ПК або ноутбук.

Відповідно, чим більше комп'ютерів ви підключите до системи, тим більше буде ваша знижка на покупку ліцензії для кожного окремого комп'ютера або ноутбука. З даним софтом виконати автоматизацію магазину буде дуже просто, особливо якщо ви подбаєте про придбання всього необхідного обладнання для автоматізаціі.

В цілому, у програми для магазину ТОРГСОФТ є маса корисних можливостей. Один раз купивши ліцензію для неї, ви забезпечите собі прозору і зрозумілу роботу, сервіс стане якіснішим в вашому магазині.

Налаштувати доступ до різних функцій програмного забезпечення для певних працівників, створити кілька ярликів для входу в робочу область програми (окремо для Власника, окремо для співробітників і продавців) - дасть вам гарантію конфіденційності віх даних.

Програма для складу, яка допоможе створити автоматизований процес реалізації продукції є вигідним рішенням у всіх своїх аспектах. Купивши високоякісний софт, ви отримаєте гарантоване зростання вашого бізнесу на багато років.

Гнучка структура програмного забезпечення ТОРГСОФТ, дозволяє вам налаштувати програму для будь-яких потреб.

Яндекс.Метрика