+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Завантажити інсталяційний файл ТоргсофтЗавантажити безкоштовно ТОРГСОФТ.

Автоматизація торгової мережі та складських приміщень - це можливість проводити облік і контроль всіх операцій з продукцією з мінімальними витратами зусиль і часу. Таку можливість легко забезпечує унікальна програма ТОРГСОФТ, пробна версія якої абсолютно безкоштовна і володіє всім необхідним функціоналом.

Щоб завантажити ТОРГСОФТ демо, необхідно вибрати відповідний файл на нашому сайті і запустити інсталяційний пакет. При цьому, власник торгової точки, складу та мережі магазинів отримує можливість:

  • здійснювати повний контроль всієї продукції, яка надходить на торговельну точку або складське приміщення;
  • здійснювати облік витрати товару або продукції;
  • здійснювати контроль роботи співробітників, касирів і комірників;
  • проводити аналітику надходження і витрати товару, збільшуючи продажі за рахунок актуальних пропозицій споживачеві;
  • здійснювати фінансові операції, в тому числі вести облік коштів, що надходять за оплату продукції і оплачувати рахунки постачальників;
  • аналізувати роботу всієї торгової мережі та групи складських приміщень.

Кожну групу товарів пробної версія програми ТОРГСОФТ помістить в окрему категорію і буде виводити не тільки загальні результати про продажі і надходження, а й окремо за кожну продукцію.

Звіти надаються в найбільш зручною і простою формою, що дозволяє з мінімальними зусиллями оцінити роботу торгової мережі.

Встановлення демо-версії.

 

Для того, щоб завантажити ТОРГСОФТ демо і почати роботу з автоматизованою торговельною мережею досить кілька хвилин. Зручний інсталяційний пакет містить повну інформацію по установці, а також допоможе швидко розібратися в роботі програми.

Можна завантажити ТОРГСОФТ демо прямо зараз і вже через кілька хвилин почати її вивчення. Весь пакет додатків і функціонал інтуїтивно зрозумілий і дозволяє розібратися в роботі програмного забезпечення навіть без відповідних навичок.

Працює пробна версія програми ТОРГСОФТ цілий місяць, що дозволяє повністю освоїти програму і оцінити масу його переваг. Установка такої версії програми зажадає активації, що здійснюється безкоштовно за допомогою даних реєстрації в системі.

Також активувати пробну версію можна за допомогою телефонного дзвінка або звернення на електронну пошту для зв'язку з представником компанії.

Після активації достатньо буде ввести спеціальний ключ і використовувати стандартні дані для входу в систему. Дані надаються представником компанії після звернення.

Після установки програми ТОРГСОФТ потрібно активувати (безкоштовно) зробити це можна дотримуючись простим інструкціям в установці за допомогою майстра активації - введіть дані для реєстрації і наша система автоматично видасть вам ключ.

Вхід в програму

Після активації ключа, входимо в "ТОРГСОФТ" Господар.

Замовчуванням вводимо логін і пароль стандартні.

Логін: sa

Пароль: 2009

Яндекс.Метрика