+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Етикет стрічка


Етикет - стрічка 1000 шт Open Data 21*12(р)
Етикет - стрічка 1000 шт Open Data 21*12(р)
17 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Етикет стрічка - зручний спосіб маркування

Для зручного маркування різної продукції використовується спеціальна етикет стрічка, вироблена в широкій колірній гамі. Особливо актуальне використання стрічки разом з пістолетом у великих торгових мережах, супермаркетах, торгових центрах, які характеризуються постійним поповненням нових партії товарів.

Переваги застосування етикет стрічки

З урахуванням специфічних характеристик продукції, підбирається і відповідна стрічка для цінників, яка може мати не тільки різний колір, але і розмір, форму наявність клейового шару по всій площі етикетки, дозволяє надійно закріпити елемент на продукції, не пошкоджуючи матеріал вироби. Особливо актуально це для бутиків одягу, меблевих магазинів.

Серед основних переваг на видатковий матеріал для етикет пістолетів можна назвати:

  • Простота використання - при переоцінці товарів, наприклад, легко замінити втратили актуальність цінники на етикетки з оновленою інформацією.
  • Швидкість виконання маркування - за допомогою спеціального інструменту, клейка стрічка легко закріплюється на товарі.
  • Широкий асортимент - етикет стрічка купити яку можна в різних колірних рішеннях, дозволяє проводити класифікацію продукції, а різні форми допомагають підібрати оптимальний варіант з урахуванням особистих переваг покупця.
  • Вартість - етикет стрічка ціна знаходиться в бюджетному діапазоні, а значить, економія гарантує економію на витратних матеріалах.

Купити етикет стрічку

Такий витратний матеріал, як стрічка для цінників купити можна в нашому інтернет магазині. У нас лояльна цінова політика, цікаві комерційні пропозиції оптовим покупцям, а також оперативна доставка по всій країні.

Завдяки тому, що етикет стрічка протягом тривалого часу зберігання зберігає свої функціональні властивості, ми рекомендуємо здійснювати оптові закупівлі матеріалу. Це допоможе оптимізувати фінансові витрати підприємства, магазину, незалежно від специфіки товару. Гарантуємо якість кожної товарної одиниці в каталозі.

Яндекс.Метрика