+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Підставка для товараНеобхідність придбання підставок під товар

Для підвищення рівня продажів необхідно правильно організувати грамотну презентацію товару в торговій точці. Вигідно виділити або акцентувати увагу покупця на вітрині з певними товарними групами, допоможуть підставки під товар - аксесуари спеціально призначений для цікавої викладки продукції.

Переваги використання підставок

Статистика говорить, що за умови правильної розкладки товарів в торговому приміщенні, в середньому продажу можуть зрости до 30%. У зв'язку з цим, рекомендується звернути увагу на такий незамінний аксесуар, як підставки під товар, які залишаються практично непоміченими на прилавку і при цьому, вигідно підкреслюють всі переваги презентаційної одиниці.

Підставки під товар здатні вирішити такі маркетингові задачі, як:

  • Гарантія збереження, а також організація акуратною викладки
  • Вигідний акцент на певній продукції, підкреслення її значущості
  • Раціональне, грамотне та економне використання торгової площі
  • Декоративне оформлення, цікаві інтер'єрні рішення.

На підставки під товар ціна не вдарить по бюджету покупця, а значить, можна вигідно придбати аксесуари, які допоможуть у вирішенні торгових завдань.

Купити підставки

Наш інтернет магазин пропонує підставки під товар купити за низькою вартістю з доставкою в будь-яке місто країни. У нас на віртуальних прилавках представлені вироби різної конфігурації, щоб кожен зміг вибрати аксесуар, відповідний продукції торгової точки.

З усіх питань просимо звертатися до наших консультантів за вказаними в контактних даних телефонами. Також, отримати консультаційну допомогу від менеджера можна за допомогою діалогового вікна, розташованого на сайті магазина.

Яндекс.Метрика