+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Антікражний датчик


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Протикрадіжна магнітна кліпса

Круглі пластмасові бирки на товарах використовуються практично кожним магазином, які реалізує дорогу продукцію. Ці бирки називаються антікражние кліпси - необхідний елемент захисту від несанкціонованого виносу товару за межі торгової точки.

Переваги використання антікражних датчиків

Таке обладнання, як антікражние кліпси мають досить високий відсоток спрацьовування (близько 95%), що забезпечує їм незмінно високий попит на ринку систем безпеки. Завдяки невисокій вартості і надійності, Антікражние датчики швидше за все окупаються.
Серед переваг можна назвати:

  • широкий асортимент - антікражние кліпси купити можна в вигляді маячків, бирок, наклейок, кліпс.
  • простота використання - протикрадіжні датчики закріплюються одним рухом руки, без ймовірності пошкодження товару.
  • легка деактивация - безконтактним методом.
  • прийнятна ціна - критерій, який дозволяє обладнати магазин ефективною системою навіть дрібним підприємцям.
  • низький відсоток збою в роботі.

Де купити антікражние кліпси?

Наш інтернет магазин пропонує придбати антікражние кліпси з доставкою покупки в будь-яку точку країни. Використання подібних захисних елементів поширене в дорогих бутиках одягу, в супермаркетах з дорогою продукцією (особливо алкоголем), в точках самообслуговування. Позначивши специфіку та особливості торгівлі магазину, а також товарів, що потребують захисту, наші менеджери зможуть порадити, який саме датчик стане максимально ефективним в кожному індивідуальному випадку.
У разі виникнення питань, а також з метою отримання консультаційної допомоги, просимо звертатися до консультантів за вказаними в контактних даних телефонами або за допомогою діалогового вікна на сайті. У 

Яндекс.Метрика