+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Антивірусне программне забезпечення


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Чому треба купувати антивірусне ПЗ?

Комп'ютерний вірус - шкідлива програма, яка розроблена з метою нашкодити користувачеві ПК. Спосіб нанесення шкоди може бути різним - від видалення важливих даних до збору персональних даних для викрадення коштів з банківського рахунку користувача ПК.

Але обмежити можливості хакерів можливо, якщо встановити на ПК антивірусний захист.

Антивірус - програмне забезпечення, яке проводить ревізію всіх систем, щоб виявити шкідливе ПЗ. Крім того, антивірусне ПЗ перевіряє стан усіх файлів на комп'ютері, щоб виявити модифіковані файли.

Багато людей вважають, що встановлювати антивірус потрібно тоді, коли комп'ютер вже працює повільно і є обґрунтовані побоювання, що ПК уже заражений вірусними програмами. Це неправильна думка, якщо комп'ютер дійсно заражений, хакери можуть отримати важливі дані і захищати їх буде пізно.

Інші користувачі ПК обмежуються демоверсією антивірусних програм і безкоштовної захистом. Але потрібно пам'ятати, що новітні і найбільш ефективні антивіруси не можуть бути безкоштовними, тому безкоштовні версії, звичайно, захищають ПК, але не від усіх шкідливих програм.

Якщо ви за допомогою ПК входите в платіжні системи, регулярно купуєте товари в інтернет-магазинах, зберігайте на ПК важливу особисту інформацію або відомості про бізнес - краще встановити антивірус з ліцензією. Обійдеться таке рішення недорого, але збереже грошових коштів і масу нервових клітин.

Комп'ютерні віруси і їх види

Комп'ютерні віруси - це одна з проблем сучасного світу. Іноді вони паралізують галузі економіки чи цілі країни, в яких цифрові технології присутні на кожному кроці.

Типи шкідливого ПО виділяють в залежності від того, як працюють комп'ютерні віруси.

Види комп'ютерних вірусів:

  • Шпигунство;
  • Вимагання;
  • Знищення даних або блокування комп'ютера.

Більшість видів шкідливого ПО передають господареві максимум даних, які зберігаються на ПК. Особливо небезпечні відкривають доступ до комп'ютера для сторонніх, повідомляють, на які кнопки натискає користувач на клавіатурі, пропонуючи таким чином інформацію про паролі.

Різні типи комп'ютерних вірусів націлені на різний спосіб поразки - одні вражають файли, інші - програми та системи, одні проникають з документами, інші - атакують, наприклад браузери. Регулярне оновлення браузерів і програмного забезпечення ускладнить проникнення агресорів в ПК, але не гарантують захист!

Зазвичай ознаками наявності вірусних програм на комп'ютері є повільне завантаження і / або робота ПК, системні помилки, активна розсилка спаму від вашого імені, поява при роботі ПК незвичайних звуків наприклад, клацань, самодіяльність, наприклад, дисковода, який відкривається і закривається без вашої команди. Однак відсутність таких ознак не означає, що комп'ютер «здоровий».

Де купити антивірус?

Ми пропонуємо якісне, перевірене антивірусне ПЗ. Клієнтів приємно дивує доступна за ціною ліцензія на антивірус. Ви платите за регулярні оновлення захисту і доступ до найсучасніших досягнень програмістів.

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, а покупку оформити можна в один клік!

Яндекс.Метрика