+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Детектор валют


Детектор валют 60 DORS
Детектор валют 60 DORS
760 грн
Детектор валют ДВ-2-6 Украина
Детектор валют ДВ-2-6 Украина
1130 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Детектор валют пристрій для перевірки грошей

Для того, щоб виключити ризик прийому фальшивих банкнот, застосовується детектор валют - пристрій, який за допомогою певного виду детекції, визначає підроблену купюру від справжньої. Сфера застосування апаратів занадто широка, оскільки в кожній установі, де є прийом готівки, існує необхідність в контролі і перевірці їх оригінальності.

Детектор валют особливості

На ринку торгового обладнання можна вибрати детектор банкнот таких видів:

  • Просмотровий - детектор грошей купити який можна виходячи зі способу детекції. Існують інфрачервоні, ультрафіолетові і універсальні (поєднують обидві функції);
  • Автоматичний детектор купюр - оснащений роликовим механізмом, який простягає гроші через датчики. Максимально точно і оперативно перевіряє велику кількість купюр, при цьому здатний додатково підрахувати суму і загальна кількість банкнот певного номіналу;
  • Професійні - детектор банкнот купити який вважають за краще банки, пункти обміну валют. Вважається спеціалізованим банківським пристроєм. Використання вимагає наявності навичок і знань про банкнотах і ознаках їх захисту.

Де купити детектор валют?

Таке торгове обладнання, як детектор для перевірки грошей має достатньо широкий модельний ряд, тому перш ніж вибрати певну модель, рекомендується визначитися з завданнями, які воно повинно виконувати. Інтенсивність експлуатації і спосіб детекції стають додатковими критеріями вибору, оскільки від цього залежить надійність і довговічність застосування обладнання.У нашому інтернет магазин можна купити детектор валют і одночасно замовити доставку в будь-яке місто країни. У нас низькі ціни і гарантовано якісне обладнання будь-якого класу.

Яндекс.Метрика