+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Монітор


Монітор 19M38A LG
Монітор 19M38A LG
2550 грн
Монітор 203V5LSB26/10 19.5', 1600*900 PHILIPS
Монітор 203V5LSB26/10 19.5', 1600*900 PHILIPS
2250 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

POS-монітори: призначення і переваги

Такі пристрої як сенсорні монітори з'явилися на ринку торгового обладнання відносно недавно. Найчастіше їх встановлюють у сфері торгівлі, а також в закладах ресторанного і готельного бізнесу. Практичність і зручність електронно-технічного апарату призвели до зростання його популярності, тому установка можлива в платіжних і митних терміналах, інформаційних кіосках, системах електронної черги.

Переваги сенсорних моніторів

Повсюдне застосування таких пристроїв, як сенсорні монітори обумовлюється тим, що вони значно полегшують систематизацію даних, дозволяють змінювати та зберігати внесену інформацію, автоматизують роботу практично будь-якої структури. додатково:

  • POS-монітори мінімізують ризик виникнення плутанини даних
  • Пристрої дозволяють зареєструвати відразу декількох користувачів
  • Ідентифікація здійснюється за допомогою магнітної картки
  • Надають можливість проведення безготівкового розрахунку (найчастіше, монітори мають вбудований POS термінал).

Купити POS-монітори

У зв'язку з тим, що POS-монітори розроблені спеціально для сфери торгівлі, вони мають певні характеристики. Особливо важливими серед них можна назвати водонепроникність і зносостійкість. Оскільки інтенсивність експлуатації може бути досить високою, а установка можлива навіть в аквапарках, такі властивості мають велике значення.

Наш інтернет магазин пропонує сенсорні монітори купити на вигідних умовах. У нас демократична на сенсорні монітори ціна, доставка по всій країні, а також консультаційна допомога в процесі здійснення покупки. З усіх питань, просимо звертатися за вказаними в контактних даних телефонами, а також за допомогою діалогового вікна на сайті.

 

Преимущества ПО

Среди основных преимуществ, которыми может похвастаться программа для склада Торгсофт-Терминальна

 

Яндекс.Метрика