+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

POS планшет


Планшет AT1450-TA FEC
Планшет AT1450-TA FEC
18677 грн
Планшет AT1450-TW FEC
Планшет AT1450-TW FEC
26297 грн
Планшет NQ800/HS 2D BT+WiFi Newland
Планшет NQ800/HS 2D BT+WiFi Newland
34810 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

POS планшет

Впровадження різних сучасних пристроїв в сферу торгівлі, надання послуг, значно допомагає підприємцям підвищувати продажу і мінімізувати витрати одночасно.

Одним з найбільш яскравих представників торгового обладнання, який отримує все більшу популярність, вважається мобільний POS термінал (планшет). Саме цей апарат можна назвати простою і ефективною системою обслуговування покупців.

Функції мобільного POS терміналу

Електронний або мобільний POS термінал - це сенсорний пристрій, який призначений для оперативного вирішення різних завдань, фактично є мобільною точкою продажу і автоматизації обробки замовлень.

Функції, які виконує POS планшет:

  • Формування замовлень;
  • Прийом оплати;
  • Управління складськими залишками;
  • Зберігання даних про продажі;
  • Формування звітів про проведені операції.

Перш ніж купувати апарат рекомендується брати до уваги вимогу і специфіку діяльності. Від цього залежить мобільний POS планшет ціна і технічні характеристики пристрою.
Купити POS планшет

Серед основних переваг, які гарантовано, забезпечить пристрій можна назвати мобільність, завдяки компактним розмірам і легкій вазі, функціональність, зростання продажів, а також гнучкість налаштувань і легкість в процесі експлуатації.

Наш інтернет магазин пропонує своїм покупцям мобільний POS термінал купити, вибравши найбільш вподобаний апарат від відомих виробників касового обладнання, за прийнятними цінами.

У нас доставка по всій країні, широкий асортимент, гарантована якість, оперативне оформлення покупки. З усіх питань, просимо звертатися за вказаними контактними телефонами або через онлайн чат на сайті магазина.

Яндекс.Метрика