+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Лічильник банкнотДетектор лічильник банкнот

Лічильник банкнот - це пристрій, який допомагає швидко і точно перерахувати банкноти, незалежно від їх кількості. Додатково, певні моделі апаратів здатні здійснювати детектецію, визначати номінал банкнот, а також підсумувати, працювати в режимі безперервного рахунку і здійснювати розширену фасовку грошей.

Як вибрати лічильник банкнот?

Залежно від того, на основі якого механізму лістоотделенія функціонує обладнання, кожна рахункова машинка для грошей відноситься до:

  • Ролико-фрикційному типу - ролик, виготовлений з гуми або поліуретану, здійснює захоплення купюри і відправляє її по системі для ідентифікації та детекції. До переваг відноситься можливість установки різних датчиків, оскільки конструктивні особливості дозволяють удосконалити апарат;
  • Вакуумним апаратів - робота проходить за допомогою вакуумних головок. Така Лічильник банкнот проводить перерахунок, захоплюючи куточки купюри. До переваг відноситься тиха робота, висока точність і надійність в процесі експлуатації. Доцільним є такий апарат для рахунку грошей, тільки якщо є необхідність в систематичному перерахунку грошей в пачках.

Купити лічильник для банкнот

Наш інтернет магазин пропонує недорого купити лічильну машинку для грошей. У каталозі представлені різні моделі обладнання, які зможуть задовольнити вимоги покупця, в залежності від його побажань до функціональності і способу роботи обладнання.

Перш ніж вибрати і купити лічильник для грошей, рекомендуємо звернутися до відділу продажу і отримати повну консультацію с усіх питань які вас цікавлять.Також звертать увагу на потужність і розмір апарату, види детекції, конструктивні особливості, наявність додаткових функцій, а також виробника. Ми готові допомогу здійснити правильний вибір, охоче йдемо назустріч оптовим покупцям, гарантуємо якість кожної товарної одиниці в каталозі.

Яндекс.Метрика