+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Pos терміналPOS термінал - зручно, практично, ефективно

Один з найбільш незамінних видів торгового обладнання - це POS термінал (POS, англійська абревіатура, яка розшифровується, як точка продажу). Тому, електронно-технічний апарат призначений для установки в супермаркетах, роздрібних магазинах, складських приміщеннях, інших закладах торговельної галузі та сфери обслуговування. Наявність терміналу автоматизує робочий процес, що значно прискорює і спрощує обслуговування клієнтів.

Pos термінал принцип роботи

Касовий або POS термінал для магазину є багатофункціональний пристрій, який складається з комп'ютера з сенсорним монітором, а також підключеного до нього різного допоміжного периферійного обладнання. Це може бути спеціальна програмована клавіатура, грошовий ящик, дисплей для покупця, зчитувач магнітних карт

Серед основних особливостей, які дозволяють використовувати POS термінал для кафе, інших закладів можна назвати:

  • Надійність на високому рівні;
  • Стійкість до зовнішніх механічних впливів;
  • Волого і пило відразливі властивості;
  • Стійкість до інтенсивних умов експлуатації;
  • POS термінал ціна на прийнятному рівні;
  • Можливість накопичення інформації з подальшим проведенням аналізу рівня продажів.

Купити POS термінал

Наш інтернет магазин пропонує своїм клієнтам купити пос термінал за прийнятною ціною. У каталозі представлені кілька моделей електронних пристроїв. Залежно від технічних характеристик різниться вартість POS терміналу і його функціонал. Менеджери нададуть всю необхідну інформацію про відмінності і особливості кожної з моделей, а також оперативно оформлять покупку з доставкою по всій країні. З усіх питань просимо звертатися за вказаними в контактних даних телефонами. Спілкування з консультантом можна почати також за допомогою діалогового вікна на сайті магазина.

Яндекс.Метрика