+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Умови угоди ТОРГСОФТ

Ліцензійну угоду

Предмет згоди

Компанія "ТоргСофт" в особі ФО-П Лукашина Сергія Олеговича, що діє на підставі «Свідоцтва про державну реєстрацію» №210497 від 14.04.2008г. (Далі Автор) передає користувачу 1 (далі Користувач) Ліцензію (право) на користування Програмним Забезпеченням «Комп'ютерна програма« ТОРГСОФТ »на комп'ютері, що належить або орендованим Користувачем, при дотриманні нижче перелічених умов і обмежень. Це програмне забезпечення є об'єктом авторського права і захищається законом про авторські та суміжні права та іншими нормативними актами на підставі «Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір« Комп'ютерна програма «ТОРГСОФТ» №28124 від 31.03.2009р.

Всі умови цієї Ліцензійної Угоди відносяться як до програмного забезпечення в цілому, так і до всіх його компонентів. Право власності на програмне забезпечення залишається виключно за Автором.

1. Умови використання програми
Програмне забезпечення та документація поставляються відповідно до загальноприйнятого в комп'ютерній практиці принципом «такий, як вона є», що означає:
1.1. Доопрацювання програмного забезпечення та документації під конкретні вимоги Користувача
виконується Автором в тому випадку, якщо така доробка укладається в план розвитку програмного продукту і після укладення усного або письмового угоди між Користувачем і Автором.
1.2. Налаштування програмного забезпечення під свої умови здійснюється Користувачем в межах можливостей, що допускаються програмою.
1.3. Автор залишає за собою право при випуску нових версій програмного забезпечення вносити в нього будь-які зміни без погодження з Користувачем. Інформування Користувача про виконані доробках і випуску нових версій здійснюється Автором через Інтернет ресурс torgsoft.ua в розділі Оновлення. Оновлення програми можуть містити окремі функції програми (режими роботи), які вимагають активації та оплачуються додатково. Автор інформує Користувача про наявність таких можливостей після кожного оновлення програми в спеціальному інформаційному вікні.
1.4. За проблеми, що виникають в процесі експлуатації програмного забезпечення в разі несумісності з конкретною конфігурацією апаратних або програмних засобів, внесення зміни в файли програми, пошкоджень інформації через «вірусів», некваліфікованих дій персоналу, технічних збоїв, Автор відповідальності не несе.
1.5. Автор не надає жодних гарантій, неявних або інших, що програмне забезпечення буде відповідати вимогам, або очікуванням Користувача, буде відповідати його цілям і задачам.
1.6. Ліцензія надається на 1 комп'ютер (-а) (- ів) (один), підключених до однієї бази даних, терміном на 31 день. Власником ліцензії є 1. У разі необхідності заміни комп'ютера, на якому встановлена ​​програма, або переустановлення його програмного забезпечення, Користувач повинен, за погодженням з Автором, виконати операцію технічного знищення ліцензії. В цьому випадку Користувач має право на безкоштовне отримання повторної ліцензії.
1.7. Код активації електронної ліцензії, який забезпечує безстрокову роботу програми тільки на одному комп'ютері, на якому проводилася активація програми:
1.8. Зміна кількості робочих місць вимагає від сторін підписання нового Ліцензійної Угоди, яке виконується шляхом повторної активізації Електронної Ліцензії.
1.9. Користувач не має права модифікувати і декомпілювати програму з метою вивчення алгоритмів її роботи, розкриття технічних засобів захисту від копіювання та з будь-якими іншими цілями.
1.10. Порушення цієї Ліцензійної Угоди є порушенням міжнародних законів про охорону інтелектуальної власності, і переслідується по Закону.
2. Гарантії
2.1. Термін експлуатації програмного забезпечення ТоргСофт не обмежений і настає з моменту отримання коду активізації програми.
2.2. Автор гарантує роботу програми відповідно до вказівок документацією і усунення прихованих помилок в роботі програмного забезпечення в разі їх виявлення, крім випадків, перелічених у розділі "Умови використання програми» цієї Угоди.
3. Умови поставки
3.1. Програмне забезпечення ТоргСофт і документація до нього поставляється в електронному вигляді.
3.2. Активізація програми ТоргСофт еквівалентна підписання цієї Ліцензійної Угоди і означає, що Користувач розуміє положення цієї Ліцензійної угоди і згоден з ними.

Ця Ліцензійна Угода набирає законної сили з моменту активізації електронної ліцензії, що еквівалентно підписання цієї Угоди обома сторонами і діє протягом усього терміну використання програмного забезпечення.

Яндекс.Метрика