+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Наші послугиПослуги компанії ТОРГСОФТ

ТОРГСОФТ - це унікальне рішення для підприємців в допомоги їх торгівлі. Torgsoft включає в себе повне оновлення вашої системи реалізації торгівлі за допомогою впровадження нових методів і технологи. Вам нададуть новітнє обладнання зі спеціалізації програмного забезпечення, щоб навчати користуватися цим обладнанням і здійснювати повну підтримку і допомогу по установці.

Використовуючи послуги компанії ТОРГСОФТ ви виведете свій бізнес на новий рівень, де технології використовуються вже давно і відмінно справляються зі своїми обов'язками допомагаючи вам підвищити продуктивність компанії. Так як програмне забезпечення HoteySoft морально застаріло, компанія ТОРГСОФТ знайшла нове рішення для вашого бізнесу. Безліч клієнтів перейшли на ПО ТОРГСОФТ і активно використовують його. Ми надаємо вам:

  • Допомогу по установці нового обладнання і ПЗ;
  • Навчимо використовувати наше обладнання для більшої ефективності вашої фірми;
  • Налаштуємо термінали та дистанційне керування.

Крім того, у нас ви можете замовити різні пакети послуг технічної підтримки, яка буде всіляко сприяти та допомагати вам. Скористайтеся нашими послугами прямо зараз і підвищить рівень свого підприємства разом з ТОРГСОФТ.

Яндекс.Метрика