+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Встановлення та налаштування ТоргсофтТОРГСОФТ - це унікальне програмне рішення для малого та великого бізнесу, що включає в себе переобладнання робочого місця і програмного забезпечення. Скориставшись нашими послугами, ми зробимо настройку робочого місця, замінимо старе обладнання на нове, яке відповідає останнім, а також встановимо нову версію ПО ТОРГСОФТ.

Наші фахівці надають підтримку для клієнтів. Є можливість вибору пакета підтримки і додаткових послуг від офіційного представництва компанії Торгсофт в киеве.


Що включає в себе встановлення та налаштування ПО?

Установка і настройка програми нашими фахівцями проводитися швидко і якісно, ​​щоб ваш бізнес не стояв на місці і міг далі розвиватися. Безліч клієнтів вже скористалися нашими послугами і задоволені результатами.

Послуга встановлення та налаштування включає в себе:

  • Технічна підтримка при підключення нового обладнання;
  • Встановлення та налаштування ПО ТОРГСОФТ;
  • Налаштування друку шаблону;
  • Принтер чеків настройка ПО ТОРГСОФТ;
  • Налаштування друку етикеток;


*** Послуга по встановленню та налагодженню програми коштує: 600 грн

А також, додатково наші фахівці проведуть навчання ваших співробітників для максимально продуктивно використовувати нове обладнання і програмне забезпечення.

Швидка і якісна заміна обладнання та налаштування ПО ТОРГСОФТ дозволить вам в мінімальні терміни поліпшити продуктивність вашого бізнесу.

Безліч різних пакетів і послуг дають вам вибір знайти найоптимальніший варіант для вас і вашого бізнесу, щодо поліпшення якості та продуктивності компанії при мінімальних витратах.

Поспішайте розвинути свою справу з програмою ТОРГСОФТ. Ми працюємо для вас, щоб зробити найкращий результат і надати допомогу нашим клієнтам.

За якщо у вас виникли питання ви можете звернутися до відділу продажів або написати нам на сайті.

Яндекс.Метрика