+38 (093) 170 70 95 ( Багатоканальний )

Установка та налаштування сервераЩо входить в послугу

Скориставшись послугами фірми ТОРГСОФТ, ви отримаєте не тільки нове обладнання і програмне забезпечення, для продуктивної роботи вашого бізнесу, але і безліч інших послуг.

Наші фахівці встановлять вам новітнє програмне забезпечення ТОРГСОФТ і допоможуть з налаштуванням ПО. Так само настройка сервера входить в наші послуги. Ви можете налаштувати все самі, але краще довірити цю роботу нашим професіоналам, щоб надалі уникнути проблем. Швидка, якісна професійна робота та установка вам гарантовані.

Термінальний сервер налаштувати не так вже й складно, але є маса дрібниць, які слід врахувати при налаштуванні. Так само підключення бази даних дуже трудомісткий процес, який слід зробити правильно. Тому скористайтеся нашими послугами по одному з наданих пакетів, щоб швидко і якісно встановити та налаштувати обладнання для вашого бізнесу. Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи в IT сфері. Тому вони за мінімальний термін виконають всю роботу і допоможуть вашим співробітникам освоїти нове обладнання і програмне забезпечення.

З використанням ПЗ ТОРГСОФТ і терміналами продуктивність зросте в рази, а слідом за нею і прибуток вашої компанії.

Для роботи торгової мережі в режимі онлайн необхідний комп'ютер, який буде виконувати роль сервера.

Це дає відразу кілька переваг:

  1. Робота в online
  2. Захист інформації
  3. Віддалений контроль будь-якого центру обліку, а з ним і співробітників, товару, цін, і т.д.

Для благополучної довговічною роботи, необхідно дотримуватися простих правил, з якими ми ознайомлюємо всіх наших клієнтів.

Будемо раді відповісти на всі питання

Послуга з налаштування термінального сервера варто: 1890 грн

Яндекс.Метрика