Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Автоматизація бізнесу в компанії під ключ


Перші боязкі та несміливі спроби автоматизації бізнес-процесів датуються минулим століттям. З появою друкарських машинок і копірок кожна компанія почала виробляти документообіг у кілька разів швидше. А поширення цифрової техніки дозволило автоматизувати досить складні процеси — бухгалтерський облік, роботу з клієнтами, навіть найм співробітників.

Навіщо потрібна автоматизація бізнес-процесів?

Автоматизація бізнес-процесів дозволяє, по-перше, усунути людський фактор у роботі. Раніше була думка, що секретар — це друга людина в компанії. Вона/він зобов'язані все знати і багато контролювати, нагадувати про дні народження партнерів, співробітників, важливих клієнтів і представників органів влади, контролювати за тим, щоб керівник не забув ні про що із запланованого, збирати різноманітні дані... І якщо секретар хворів, йшов у декрет, на пенсію або звільнявся, це ставало причиною дрібних, але прикрих збоїв.

Програма і система обліку для бізнесу

Програма автоматизації зберігає всі дані, класифікує їх, виробляє підрахунки та нагадує про важливі події незалежно від того, хто сів за комп'ютер.

Оскільки програма виробляє величезну кількість операцій автоматично, знижується необхідність у співробітниках для виконання даної роботи. Вони можуть виконувати інші завдання, з якими комп'ютер не впорається і де потрібна людська креативність. Або ж кількість співробітників, які працюють з паперами, можна просто скоротити та заощадити таким чином кошти на зарплати.

Якими перевагами володіє автоматизований бізнес?

Автоматизація бізнесу гарантує:

  • Стабільну роботу всіх відділів і мінімізацію людського фактора;
  • Зниження витрат утримання співробітників;
  • Прискорення процесів підготовки звітності та своєчасне нагадування про всі заплановані події.

Сама ж програма автоматизації обійдеться недорого.

Види програм для автоматизації бізнесу

Для кожного виду бізнесу актуальні різні програми автоматизації.

Але основна кількість програм діляться на три категорії:

  • Автоматизація бухгалтерського обліку;
  • Автоматизація маркетингових процесів;
  • Автоматизація роботи з персоналом.

Всі ці програми мають певні відмінності.

Програми бухгалтерського спрямування призначені для розрахунку націнки, розрахунку заробітних плат і премій, податків, підготовки документації для податкової, створення аналітичних матеріалів щодо отриманого прибутку і прогнозів розвитку компанії.

Маркетингова складова автоматизації бізнесу передбачає розрахунки знижок, формування умов програми лояльності для різних типів клієнтів. Така програма автоматично розсилатиме пропозиції, інформацію про різні акції, оновлення асортименту, привітання з днем народження тощо. На відміну від роботи цілого відділення менеджерів, які відпрацьовують людей за одним списком, софт не допустить нав'язливого бомбардування клієнта різноманітними листами й повідомленнями.

Автоматизація роботи з персоналом дозволяє зберігати в одній системі дані про всіх людей та їхні навички. Це дозволяє максимально ефективно використовувати трудові ресурси. І вибирати співробітників теж допоможе програмне забезпечення. Потенційним претендентам достатньо заповнити анкети, щоб програма відібрала тих претендентів, які максимально відповідають вимогам вакансії. А присутній персонал завдяки програмі автоматизації отримає розумне рівномірне навантаження. У системі будуть відображені проекти, над якими співробітник працює, плани виконання завдань, графіки відпусток та інші важливі дані.

Чим більший колектив, тим важливіша якісна програма автоматизації бізнесу. А особливо важко без такої програми в ситуації, коли частина співробітників працюють віддалено і випадають з виду начальства. Така ситуація все частіше повторюється у зв'язку з карантинними обмеженнями. І якщо для вас важливо, щоб компанія працювала, як годинник, в будь-якій ситуації - замовте програмне забезпечення, яке буде контролювати весь робочий процес і стимулювати співробітників працювати активніше.

Як ми автоматизуємо малий і середній бізнес?

У кожного виду бізнесу відрізняються завдання, кількість людей у колективі, особливості реалізації товарів. Організація роботи конструкторського бюро або проектної організації істотно відрізняється від роботи мережі торгових точок, кредитної спільноти або інтернет-магазину.

Тому кожній компанії потрібен унікальний софт для організації бізнесу. Наші фахівці готові розробити таке програмне забезпечення, яке вирішить всі завдання, поставлені замовником.

Ми створюємо унікальні програми, встановлюємо ПО необхідної якості та навчаємо персонал роботі з софтом в найкоротші терміни.

Програма Торгсофт для малих і середніх бізнесів

Компанія Торгсофт виробляє автоматизацію бізнесу, що працює в будь-якій галузі. У нас в асортименті присутні готові софти, випробувані багатьма клієнтами. Такі програми доступні в демо-версіях, ми готові надати їх в найкоротші терміни. Якщо вимоги клієнта особливі, ми готові розробити програмне забезпечення будь-якого напрямку — бухгалтерський, маркетинговий, для управління персоналом — досить оперативно.

Звертайтеся до наших менеджерів для більш детальної інформації про співпрацю.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка