Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Встановлення та налаштування програми "ТОРГСОФТ"


Торгсофт - це унікальне програмне рішення для малого і великого бізнесу, що включає в себе переобладнання робочого місця і програмного забезпечення. Скориставшись нашими послугами, ми зробимо налаштування робочого місця, замінимо старе обладнання на нове, яке відповідає останнім, а також встановимо нову версію ПЗ Торгсофт.

Наші фахівці надають підтримку для клієнтів. Є можливість вибору пакету підтримки і додаткових послуг від офіційного представництва компанії Торгсофт в києві.

Що включає в себе встановлення і налаштування ПЗ?

Установка і налаштування програми нашими фахівцями проводитися швидко і якісно, щоб ваш бізнес не стояв на місці і міг далі розвиватися. Безліч клієнтів вже скористалися нашими послугами і задоволені результатами.

Послуга встановлення і налаштування включає в себе:

  • технічна підтримка при підключенні нового обладнання;
  • встановлення та налаштування;
  • налаштування друку;
  • налаштування шаблону друку;
  • налаштування принтера чеків;
  • налаштування друку етикеток.

* * * Вартість послуги зі встановлення та налаштування програми: 870 грн

А також, додатково наші фахівці проведуть навчання ваших співробітників для максимально продуктивно використовувати нове обладнання та програмне забезпечення.

Швидка і якісна заміна обладнання та налаштування ПЗ Торгсофт дозволить вам в мінімальні терміни поліпшити продуктивність вашого бізнесу.

Безліч різних пакетів і послуг дають вам вибір знайти найоптимальніший варіант для вас і вашого бізнесу, щодо поліпшення якості та продуктивності компанії при мінімальних витратах.

Поспішайте розвинути свою справу з програмою Торгсофт. Ми працюємо для вас, щоб зробити найкращий результат і надати допомогу нашим клієнтам.

По якщо у вас виникли питання ви можете звернутися до відділу продажів або написати нам на сайті.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка