Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Комплексна автоматизація інтернет-магазину з нуля


Інтернет-магазини набувають все більшої популярності, оскільки людина, не виходячи з дому, може знайти бажаний товар в необхідній кількості та отримати покупку в будь-якому населеному пункті.

Асортимент магазинів в просторах мережі необмежений, але стримуючим фактором для багатьох потенційних клієнтів є питання: «А чи отримаю я товар?». Кожен збій в роботі одного з інтернет-магазинів призводить до удару по репутації всіх, хто веде свій бізнес в інтернеті. Тому робота повинна бути налагоджена ідеально.

Другий нюанс торгівлі в інтернеті полягає в тому, що клієнт не може помацати товар, дослідити якість матеріалу, поміряти його. А сам менеджер теж може знаходитися не на складі, а в офісі.  Тому оперативне надання менеджеру і клієнту повного комплексу інформації про товар є запорукою успішної роботи інтернет-магазину.

Єдиний спосіб налагодити роботу – встановити надійне обладнання і функціональне програмне забезпечення, яке допоможе контролювати рух товару і дозволить менеджерам оперувати повним комплектом даних по присутньому на складах товару. Зв'язок між співробітниками прискорить обслуговування.

Які проблеми вирішить автоматизація онлайн магазинів

Існує три головні проблеми, які вирішить система автоматизації:

  • Ідентифікація клієнта;
  • Контроль за рухом товарів;
  • Класифікація товарів і їх докладний опис.

Ідентифікація клієнта – дуже важливий фактор. У звичайному магазині постійних клієнтів впізнають в обличчя або ж вони пред'являють дисконтну картку. Є можливість розробляти програму залучення нових клієнтів і утримання старих. Інтернет-магазин, якщо він прагне збільшувати кількість продажів, повинен також встановлювати контакти з клієнтом. Для цього на сайті для клієнта є можливість відкрити свій кабінет, а для менеджера програмне забезпечення надасть дані про кожного конкретного відвідувача.

Контроль за рухом товарів в інтернет-магазині складніший, ніж у звичайному. Найчастіше є присутніми кілька складів, а частина товарів продається за попереднім замовленням – тобто спочатку клієнт їх замовляє, а потім магазин організовує доставку товарів, наприклад, від виробника.

Статус товарів та обробка замовлень, може змінюється кілька разів:

  • Замовлений;
  • Резерв;
  • Оплачено;
  • Відправлений;
  • Отримано;
  • Повернуто.

Без автоматизації обліку може виникнути безліч помилок, адже приймає замовлення одна людина, відбирає товари на складі або працює з постачальниками інша, а відправляти посилку або відповідати за кур'єрську доставку може хтось третій. Для інтернет-магазину будь-які недоліки в роботі, затримки та збої несуть репутаційний збиток, в результаті падає рівень довіри до ресурсу. Тому, щоб вести бізнес в інтернеті успішно, інтернет-магазин потрібно максимально автоматизувати.

Нарешті, потрібно пам'ятати, що сучасні технології дозволяють працювати на відстані. Менеджери можуть працювати з дому або з офісу. Тому самих товарів вони не бачать, але повинні їх продавати, пропонувати зацікавленому клієнту різні моделі товару або додаткові, супутні вироби. Для цього потрібно надати в зручній формі максимум інформації.

Крім цього, автоматизація дозволяє в процесі продажів вирішити багато дрібних труднощів. Наприклад, якщо один із співробітників повинен вийти з діалогу, покупця непомітно перекидають на іншого менеджера.

Система дозволяє автоматично підвищити або знизити ціну на весь модельний ряд певного товару або на всі товари разом (наприклад, при збільшенні акцизу потрібно автоматично, а не вручну, підвищити на весь підакцизний товар розцінки).

Якщо більшу частину роботи виконують не люди, а система автоматизації, виключається можливість помилок, при цьому ефективність роботи торгового підприємства зростає не менш ніж на 30%.

Особливо важливо, що спрощується управління інтернет-магазином. Засновник бізнес-структури здатний відстежувати ефективність роботи різних відділень і різних співробітників, продаж різних видів товарів. Це дозволить розробляти ефективні маркетингові стратегії.

Програма – основний інструмент для автоматизації онлайн-магазинів

Наша компанія має великий досвід установки систем автоматизації під ключ.

При цьому використовується надійна сучасна техніка, що включає принтери етикеток і чеків, сканери, комп'ютерне обладнання. Всі елементи повністю сумісні один з одним і прості в застосуванні.

Але головною складовою роботи стане програмне забезпечення.  Для інтернет-магазинів розроблено спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє контролювати стан справ на кожному зі складів, пропонувати продукцію одночасно на офіційному сайті інтернет-магазину, а також майданчиках різних маркет-плейсів.

Перш ніж замовити установку системи автоматизації з програмним забезпеченням, потрібно визначитися з завданнями. Тільки після чіткого пояснення бізнес-плану послуга автоматизації інтернет-магазину може бути якісно виконана.

Величезний досвід наших співробітників дозволяє виконати автоматизацію процесів будь-якого бізнес-проекту. Працюємо по території всієї України. Звертайтеся – і ми зробимо свій внесок в успіх вашого інтернет-магазину!


Залишити свій відгук
Ваша оцінка