Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Автоматизація торгівлі ювелірного магазину


Організація торгівлі ювелірними виробами - досить складний процес. Це пов'язано з тим, що ювелірні вироби не можна повернути, як інший товар, якщо на них виявлено недоліки або просто людині не сподобався, наприклад, подарований виріб. Торгівля на ринках, а не в спеціалізованих магазинах з повним комплектом торговельного обладнання та документацією, що підтверджує походження виробів або окремих каменів, заборонена!

Особливості торговельного процесу

Ювелірні вироби - це цінний, але компактний товар. При торгівлі ювелірними виробами найменші помилки призведуть до значних конфліктів. Наприклад, на виробах можуть бути встановлені камені різного розміру і якщо переплутати зовні ідентичні кільця і клієнт отримає товар дешевше, ніж розраховував, він буде, м 'яко кажучи, не задоволений.

Слід зазначити, що ювелірні вироби люди купують далеко не кожен день, тому особливо важливою стає маркетингова стратегія - знижки, акції "Приведи друга", подарунки до свят і так далі. Виробляти облік руху товарів і коштів під час акцій досить важко, тільки система автоматизації допоможе уникнути помилок, проаналізувати, яка акція залучає нових клієнтів, а яка - не має особливого сенсу.

Більшість магазинів або відділів, що пропонують ювелірні вироби, працюють у великій мережі. Встановлення системи автоматизації торгівлі дозволяє не тільки порівнювати стан справ у різних торгових точках, але і в найкоротші терміни надавати клієнтам інформацію про цікаві їх товари в інших магазинах або самі товари.

Система автоматизації розраховує націнку на товари та суттєво спрощує формування документації для податкової.

Яке потрібно обладнання для торгівлі ювелірними виробами?

Для початку потрібно чітко визначити перелік функцій системи автоматизації виробництва:

  • Облік товару при прийомі. При цьому потрібно класифікувати всі вироби за кількома ознаками (бренд, ціна, вартість, вид металу, з якого виконано виріб, матеріал вставки, особливості огранювання, розмір);
  • Інвентаризація товару;
  • Зважування ювелірних виробів при продажу або в окремих випадках купівлі брухту дорогоцінних металів (вироби ідентичного дизайну можуть мати різну вагу і відповідно - ціну);
  • Розрахунок націнки;
  • Встановлення знижок, обслуговування за дисконтною карткою або з урахуванням різноманітних маркетингових акцій.

Маючи перелік функцій, можна сформувати систему автоматизації, до якої входитимуть:

Програма обліку для ювелірної торгівлі

Для ювелірних магазинів розроблено спеціальне програмне забезпечення.

По-перше, програма повинна підтримувати функцію класифікації та інвентаризації товарів. Значна частина ювелірних виробів можуть зберігатися не на вітрині, а в сейфі. Продавець зможе запропонувати виріб із сейфа, наприклад, якщо товар на вітрині не підійшов за розміром.

Класифікація повинна бути дуже точною, зокрема важливо вказувати не тільки метал, але і пробу, не тільки матеріал вставки, але і його походження і так далі. Програма повинна формувати для покупців докладний опис покупки.

По-друге, клієнти нерідко мають уявлення про те, що їм потрібно. І вибирають товар за каталогом певного бренду. Важливо, щоб програмне забезпечення підтримувало функцію попереднього замовлення і давало можливість зарезервувати товар у виробника або в іншій торговій точці, відстежити його переміщення і нагадати бажаючому придбати товар покупцеві про прибулий товар.

ПЗ надає дані про мережу магазинів, кожну торгову точку і продуктивність кожного окремого продавця. Контролювати ситуацію й обробляти отримані різними фільтрами можливо навіть онлайн, на відстані.

Так само, програма дозволяє розраховувати націнки з урахуванням оренди приміщення, зарплат співробітників і податків, а в період проведення акцій підтримує функцію знижок, розрахунків за іншими умовами акцій, відстежує відсоток повернення покупців і причину їх повернення.

Крім того, "програмне забезпечення Торгсофт" формує пакет даних для податкової звітності.

Наша компанія готова запропонувати систему автоматизації для різних типів торгових точок, зокрема для ювелірних магазинів. Пропонуємо встановлення обладнання найнадійніших брендів під ключ і застосування спеціалізованого програмного забезпечення.

Працюємо по всій Україні. Своєчасна доставка, сервісне обслуговування, адекватна вартість обладнання та наших послуг.

Звертайтеся до наших менеджерів!


Залишити свій відгук
Ваша оцінка