Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Автоматизація та облік пивного магазину


Хоч більшість людей впевнені, що при купівлі пива вони розраховуються за певний обсяг рідини, насправді в магазинах розливного пива давно віддали перевагу розрахункам за вагу пінного напою.

Тому в таких торгових закладах зазвичай пропонують напої на вагу і поштучно. Зокрема, поштучно реалізуються пляшки певного літражу з пивом, а також розфасована на підприємствах закуска: сухарики, горішки, кальмари, чіпси тощо.

Особливості торговельного обладнання для пивного магазину

Часи, коли продавці розливали пиво "на око", компенсуючи ефектною пінною шапкою недолив, минули. Зараз клієнти вимагають точності в розрахунках. Тому пиво розливають на вагу, а зважують порції на електронних вагах.

Це означає, що в систему автоматизації повинні бути включені електронні ваги.

Крім цього в переліку обладнання повинні бути присутніми:

Вартість цього обладнання швидко окупиться, оскільки любителі пива більш активно йдуть в точки, де немає причин підозрювати персонал в обмані.

Програма для пивного магазину

Розроблена компанією "Торгсофт" для пивних магазинів програма обліку розливного пива гарантує простоту розрахунків як з клієнтами, так і з податковою.

Серед переваг програми:

  • Касове обладнання для пивного магазину отримує можливість розрахуватися карткою;
  • Облік товару без зупинки магазину на інвентаризацію;
  • Контроль за роботою точок з будь-якої відстані - для цього достатньо підключити смартфон або планшет до мережі інтернет;
  • Контроль за чесністю персоналу;
  • Своєчасне отримання даних і те, що запаси певного сорту пива добігають кінця;
  • Аналіз рентабельності точки;
  • Контроль руху товару між точками;
  • Зручні розрахунки з постачальниками та посередниками;
  • Регулярне оновлення даних про лідерів купівельного попиту;
  • Підтримка різних варіантів програм лояльності - акцій типу "Приведи друга", накопичувальних карток, бонусів, карти постійного клієнта і так далі.

Облік в пивному магазині без зупинки обслуговування клієнтів - один з найважливіших нюансів, оскільки цей товар має сезонні коливання популярності та в сезони високого попиту витрачати час не на клієнтів, а на бухгалтерське обслуговування, небажано.

Програма для обліку розливного пива не вимагає складної та тривалої підготовки персоналу до роботи з ним, а головне - обійдеться ліцензійна версія ПЗ недорого і можливе встановлення системи автоматизації під ключ.

Точний облік у пивному магазині дозволить швидко вийти в плюс завдяки розташуванню клієнтів!


Залишити свій відгук
Ваша оцінка