Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Стаціонарні сканери штрих-кодів

Сортувати:
Знижка -16%
Ціна: 3 629 грн4 320 грн
код товару SCXB-8600
Ціна: 5 880 грн
код товару XL-2021
Ціна: 7 914 грн
код товару 7980G-2USBX-0
Ціна: 18 750 грн
код товару Magellan 3550 VSi
Ціна: 15 750 грн
код товару Magellan 3450 VSi
Ціна: 8 250 грн
код товару Magellan 1500i
Ціна: 7 657 грн
код товару FM80 Salmon
Ціна: 4 928 грн
код товару FM3080 Hind
Ціна: 5 420 грн
код товару FM430

Що таке багатоплощинного сканер?

Для того, щоб не помилитися й обладнати касову точку або підприємство електронними пристроями, необхідно розбиратися у всіх його різновидах. Одним з таких апаратів вважається багатоплощинного сканер для зчитування штрих-кодів.

Визначення та переваги багатоплощинного пристрої

  • Багатоплощинний сканер для магазинів - це пристрій, який зчитує інформацію зі штрих-кодів за допомогою 15-25 лазерів одночасно. Подібний вид обладнання особливо поширений на складах або в величезних гіпермаркетах, де номенклатура товарів йде за тисячі найменувань, а час на проведення всіх облікових і контролюючих дій строго лімітований. Серед основних переваг, які одночасно є вагомою підставою для того, щоб купити багатоплощинного сканер, стають:
  • Швидкість зчитування - пристрій швидко знаходить і розпізнає штрих коди будь-якого розміру, розташовані на різних частинах товару
  • Розширені можливості - за допомогою такого апарату можна безпомилково провести ідентифікацію товару при затертому, пом'ятому, пошкодженому штрих-коді.
  • Компактність - установка можлива в будь-якому зручному місці; при ручному зчитуванні, не завдає дискомфорту оператору
  • Підвищення продуктивності касового пункту - економія часів на пошуках коду і успішному його зчитуванні, незалежно від фізичного стану штрихованої інформації.

У нашому інтернет-магазині можна придбати сканер з багатоплощинного технологією сканування. Одночасно з оформленням покупки, можна замовити доставку придбаного товару в будь-яке місто країни. Прийнятна ціна, оперативне оформлення замовлення, консультаційна допомога в процесі вибору бажаного обладнання.

З усіх питань, просимо звертатися за вказаними в контактних даних телефонами, а також написати нашим менеджерам в діалогове вікно на сайті. Гарантуємо високу якість товарної продукції, лояльну цінову політику, розробляємо цікаві пропозиції для оптових покупців.