Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Торговельне обладнання

Обладнання для торгівлі

Торгівля – бізнес, що вимагає точного обліку й оперативного обслуговування. Черги, обрахування та обважування покупця призводять до того, що магазин швидко втрачає свою популярність. Щоб забезпечити максимально чесні та прозорі розрахунки, контроль за присутністю тих чи інших товарів на складі й в торговому залі, своєчасне оновлення товарів, у яких закінчується термін придатності, розрахунок розумних націнок, бізнес застосовує спеціальне оснащення для торгівлі.

Перевагами такого обладнання є також можливість ввести в магазині безготівковий розрахунок, який постійно набуває все більшої популярності, та простота створення податкової звітності.

У деяких випадках законодавство просто забороняє торгівлю без спеціального оснащення.  Наприклад, це стосується реалізації підакцизних товарів.

Для клієнтів застосування сучасної системи автоматизації означає можливість отримання чека, що доводить факт покупки, а також чесні розрахунки, зокрема за допомогою терміналу, і оперативне обслуговування.

Виробники розробили безліч варіантів торгового обладнання, яке застосовується в самих різних галузях.  Устаткування може мати різні переваги - сумісність з терміналом, комп'ютером, вагами, можливість маркування товарів і створення єдиної мережі з декількох торгових точок, мобільність, обсяг пам'яті і так далі.  На нашому сайті можна знайти торгове обладнання, яке дозволить організувати роботу закладів будь-якої спеціалізації – від магазинів електроніки до кафешок.

Автоматизація в магазині або іншому закладі дозволяє відстежувати відсоток повернення покупців, організовувати різноманітні акції, які будуть залучати нових покупців.

Торгівельне обладнання для магазину: ідеальне рішення

Сучасний магазин часто не здатний надати на прилавках повний перелік товарів, а продавці-консультанти не завжди можуть пам'ятати про товари на складських приміщеннях.  У таких випадках торгове обладнання дозволяє в будь-який момент контролювати наявність товарів певної категорії як в торговому залі магазину, так і на складі.  Такі можливості є актуальними для магазинів одягу, взуття, побутової техніки, електроніки, посуду та інших товарів.  Класифікація може здійснюватися за різними ознаками:

  • Бренд;
  • Колір;
  • Розмір;
  • Технічні характеристики;
  • Сезонність застосування і так далі.

Для супермаркетів, закладів громадського харчування наш магазин торгового обладнання пропонує оснащення, сумісне з вагами.  Це дозволяє швидко зважувати порції страв і напоїв, продавати на вагу з ідеальною точністю розрахунків сипучі продукти, а також рибу, м'ясопродукти, овочі і багато іншого.

А якщо необхідно автоматизувати магазин, який торгує підакцизними товарами, найважливішою якістю є надійне інтернет-повідомлення, оскільки щодня податкова повинна отримувати дані про продажі.  Для таких торгових точок ми пропонуємо оснащення з декількома варіантами підключення до мережі інтернет.

Гарантуємо індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта!

Види торгівельного обладнання

Потреби звичайних магазинчиків, супермаркетів, інтернет-магазинів, складських потужностей і закладів громадського харчування відрізняються. Але зазвичай торгове обладнання повинно виконувати кілька функцій:

  • Друк етикеток / чеків / гарантійних листів;
  • Сканування штрих-кодів;
  • Підрахунок вартості покупок;
  • Класифікація продукції та облік наявності різних позицій на вітринах і на складі;
  • Спрощення бухгалтерського розрахунку (розрахунок націнки на товари з урахуванням вартості податків, оренди приміщення, зарплат).

Відповідно до потреб підбираються принтери та сканери, планшети, стаціонарні й мобільні термінали, вагове обладнання, витратні матеріали, касове обладнання, системи контролю та інша тематична продукція, а також програмне забезпечення для автоматизації магазина.

Як вибрати

У каталозі нашого інтернет-магазину є повний спектр торгового обладнання і менеджери готові допомогти вибрати комплект для будь-якого бізнесу.

Ми співпрацюємо з відомими виробниками електроніки та програмного забезпечення, тому пропонуємо тільки найнадійніші види оснащення.

На всі позиції в каталозі, крім витратних матеріалів,  діє гарантія, їх можна повернути відповідно до норм українського законодавства.

Зручна система розрахунку – готівкою і безготівковим розрахунком, можливий продаж в кредит.  Доставка по всій Україні.

Звертайтеся - і наші кваліфіковані менеджери створять оптимальну систему автоматизації під ключ за розумною вартістю і з необхідним подальшим сервісним обслуговуванням!