Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Фіскальні реєстратори (РРО)

Сортувати:
New
Ціна: 15 215 грн
код товару MG-T808TL
New
Ціна: 14 894 грн14 894 грн
код товару T787-TL
New
Ціна: 14 894 грн14 894 грн
код товару T787-TL
New
Ціна: 16 983 грн
код товару MG P787-TL
New
Ціна: 16 319 грн
код товару MG P787-TL
New
Ціна: 15 839 грн
код товару MG P787-TL
New
Ціна: 12 006 грн
код товару P800TL
New
Ціна: 10 775 грн
код товару P777TL GSM, Wi-Fi
New
Ціна: 11 500 грн
код товару N707TS

РРО - реєстратори розрахункових операцій

Фіскальний апарат - включає касові апарати, фіскальні реєстратори та будь-яке інше обладнання, необхідне для фіксації продажів і грошового потоку у сфері торгівлі, надання послуг.

Установка РРО є обов'язковою умовою для ведення торгового бізнесу. Кожен міні маркет, аптека, ресторан, кафе, АЗС і будь-яке інше підприємство зобов'язане встановити РРО, відповідно до законодавчих норм.

Контрольно-касові машини види та їх відмінності

Залежно від характеристик і функціоналу реєстратор розрахункових операцій купити можна таких основних типів:

Касовий апарат - характеризується автономністю, мобільністю і простотою. У зв'язку з цим, не має можливості підключення до облікової програми, тому всі записи необхідно здійснювати вручну.
Фіскальний реєстратор - стандартний варіант для середнього і великого сегмента підприємців на ринку роздрібної торгівлі. Такий реєстратор розрахункових операцій підключається до ПК, працює під спостереження облікового ПЗ, що дозволяє формувати й відправляти звіти у відповідні служби, в автоматичному режимі.
Залежно від інтерфейсу управління та інших функціональних можливостей різниться і РРО ціна, оскільки, чим більше операцій здатний виконати апарат, тим вище рівень безпеки, швидкості та точності здійснення всіх завдань.

Реєстратор розрахункових операцій купити

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір різних по технічному наповненню, можливостям реєстраторів, від різних виробників. Ми пропонуємо своїм покупцям лояльну цінову політику, можливість оформлення доставки в будь-яку точку країни, ввічливо спілкування, надання всієї необхідної інформації про будь-яку товарну позицію в каталозі.

З питань як РРО купити, чекаємо дзвінків на зазначені в контактних даних телефони, а також, пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою діалогового вікна на сайті магазину.