Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Сенсорні POS планшети

Сортувати:
Ціна: 40 558 грн
код товару 800/HS-II PLUS
Ціна: 28 539 грн
код товару AT1450-TW
Ціна: 19 715 грн
код товару AT1450-TA

Унікальність POS Сенсорних планшетів

Саме цей апарат можна назвати простою й ефективною системою обслуговування покупців.

Впровадження різних сучасних пристроїв у сферу торгівлі, надання послуг, значно допомагає підприємцям підвищувати продажу і мінімізувати витрати одночасно. Одним з найбільш яскравих представників торгового обладнання, який отримує все більшу популярність, вважається мобільний POS термінал (планшет).

Функції мобільного POS планшета
Електронний або мобільний POS термінал - це сенсорний пристрій, який призначений для оперативного вирішення різних завдань, фактично є мобільною точкою продажу і автоматизації обробки замовлень.

Функції які виконує POS планшет:

  • Формування замовлень;
  • Прийом платежів;
  • Управління складськими залишками;
  • Зберігання даних про продажі;
  • Формування звітів про проведені операції.

Перш ніж купувати апарат рекомендується брати до уваги вимогу і специфіку діяльності. Від цього залежить ціна POS планшета і технічні характеристики пристрою.

Серед основних переваг, які гарантовано, забезпечить пристрій можна назвати мобільність, завдяки компактним розмірам і легкій вазі, функціональність, зростання продажів, а також гнучкість налаштувань і легкість в процесі експлуатації.

Наш інтернет-магазин пропонує своїм покупцям вибрати мобільні POS термінали від відомих виробників касового обладнання за прийнятними цінами. У нас доставка по всій країні, широкий асортимент, гарантована якість, оперативне оформлення покупки. З усіх питань, просимо звертатися за вказаними контактними телефонами або через онлайн чат на сайті магазина.