Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Касове обладнання

Сортувати:
Ціна: 15 215 грн
код товару MG-T808TL
Ціна: 8 200 грн
код товару MG-V545T
Ціна: 1 290 грн
код товару СТ-12
Ціна: 4 790 грн
код товару СТ-2200
Ціна: 1 152 грн
код товару ВДС-51 Ф міні
Ціна: 17 284 грн
код товару 926
Ціна: 158 130 грн
код товару 910
Ціна: 33 649 грн
код товару NC-3500
Ціна: 20 888 грн
код товару 150CL/U

Касове обладнання для роздрібної торгівлі

Касове обладнання для роздрібної торгівлі – апаратура, яка в першу чергу повинна забезпечити швидкий і чесний розрахунок. Автоматизація каси – один із способів залучення клієнтів, адже люди з великим ентузіазмом відвідують магазини, в яких вони витрачають час на вибір товару, але не на перебування в чергах.

До цієї категорії відносять будь-яку техніку, яка застосовується для роботи з банкнотами, а також безготівкової оплати.

Апаратура не тільки веде підрахунки, але і видає чеки, які при необхідності можуть застосовуватися в якості доказу покупки. Це приваблює клієнтів, які турбуються про можливість повернення (наприклад, якщо товар купується в якості подарунка) або повинні відзвітувати за покупку перед бухгалтерією.

Будь-яке сучасне підприємство сфери торгівлі або обслуговування може застосовувати апаратуру для обслуговування клієнтів на касі.

Переваги для магазину і контроль

Вимоги обов'язкового застосування РРО для торгівлі підакцизними товарами існують вже давно.  Зараз же законодавці мають намір впровадити рано чи пізно такі ж вимоги і для інших підприємців – від магазинів до сфери обслуговування.

Держава прагне таким чином контролювати підприємців і не дозволити уникнути сплати податків. У той же час автоматизація касових операцій приносить користь і підприємцям, гарантуючи:

 • Точні і швидкі розрахунки з клієнтами, а також з інкасаторами;
 • Контроль за грошовими потоками на торговому підприємстві;
 • Перевірку банкнот при розрахунках;
 • Ідентифікацію клієнтів для розробки стратегії розвитку магазинів;
 • Спрощення ведення податкової документації;
 • Легальну діяльність, адже зараз законодавство від більшої частини підприємців вимагає застосування РРО. Це означає, що легальна робота магазину дозволить уникнути штрафів.

Касове обладнання найчастіше дозволяє поєднати різні способи розрахунків –готівковий і безготівковий. Тому така апаратура набуває все більшої популярності і стає звичайним явищем навіть в сільських магазинах.

Головна ж перевага касового обладнання для торгівлі – можливість уникнути людського фактору. Апаратура не сплутає одну валюту з іншою, не прийме сувенірну банкноту за справжню і здійснюватиме всі операції з максимальною точністю.

Асортимент розрахунково-касового обладнання

Набір касового обладнання для торгівлі може відрізнятися в залежності від специфіки торгівлі. Але зазвичай застосовують такі види оснащення:

 • Касові апарати;
 • Фіскальні реєстратори;
 •  Ідентифікатори клієнтів;
 • Ящики для грошей;
 • Детектори валют;
 • Лічильники банкнот.

Потрібно враховувати, що апаратура для касових розрахунків – значна частина точності розрахунків. Тому потрібно вибирати оснащення надійних виробників і програмне забезпечення, що відповідає вимогам бізнесу. Наш магазин готовий надати і те, і інше, встановивши систему автоматизації розрахунків під ключ і забезпечивши сервісне обслуговування будь-якої складності.

Як вибрати

При виборі оснащення потрібно враховувати безліч нюансів. Скільки товарних позицій необхідно ввести в пам'ять пристрою? Чи багато місця на прилавку? З якими пристроями потрібно взаємодіяти різним видам оснащення? Який в даному магазині доступний варіант інтернету?

Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір. Ми пропонуємо обладнання для торгівлі від провідних брендів за доступними для різних видів бізнесу цінами. Величезний асортимент дозволить вибрати оптимальне оснащення для будь-якого магазину.

Висока якість продукції дозволяє нам продавати апаратуру з гарантією.

Доставка по всій Україні.