Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Комплексна автоматизація магазину продуктів


Магазин продуктів – особливо вразлива категорія торгових точок. Все більше людей віддають перевагу покупкам в супермаркеті, де вибір товарів величезний, багато продуктів можна взяти в руки, подивитися термін придатності та визначитися з вмістом продуктового кошика.

Автоматизація – це спосіб змінити стратегію бізнесу. Першим кроком до автоматизації стало застосування практично у всіх продуктових магазинах електронних ваг, завдяки яким клієнт впевнений в точності розрахунків.

Другим кроком стає максимальне впровадження системи самообслуговування. Можливість вибирати самостійно фрукти й овочі приваблює клієнтів.

Третій крок – впровадження програмного забезпечення, яке буде надавати досить оперативну інформацію про рух товарів і потреби клієнтів.

Які проблеми вирішує автоматизація продуктових магазинів харчування

Продукти – особливий товар, який схильний до усихання, утрушування, багато видів продуктів псуються. Тому точні дані про рух товарів дозволять максимально раціонально витрачати оборотні кошти підприємця.

Повна система автоматизації гарантує:

 • Оперативне обслуговування – на обслуговування кожного клієнта знадобиться на 30% менше часу;
 • Зменшення витрат на утримання співробітників – ефективність роботи кожної людини в магазині збільшується;
 • Точні розрахунки (це дозволяє уникнути конфліктів як з незадоволеними клієнтами, так і всередині колективу, якщо хтось припустився помилки, що призвела до збитків, але ніхто зі співробітників її не визнає);
 • Своєчасне повідомлення про завершення терміну реалізації продуктів, що швидко псуються;
 • Можливість застосування різноманітних програм залучення клієнтів (дисконтні картки, накопичувальна система бонусів і так далі);
 • Отримання даних про обіг коштів і товарів в будь-який час;
 • Спрощення спілкування з податківцями, адже всі дані про доходи підприємця будуть підтверджені документально;
 • Можливість отримувати дані про функціонування магазинчика онлайн і порівнювати рентабельність роботи різних торгових точок однієї мережі;
 • Моментальну інвентаризацію;
 • Автоматичне зниження цін на товари другого сорту з внесенням даних в бухгалтерську документацію;
 • Автоматичний розрахунок націнок, при якому враховується орендна плата за приміщення, податки, зарплати співробітників.

Якщо в продуктовому магазині продаються підакцизні товари, установка системи автоматизації з РРО є обов'язковою умовою легальної роботи!

Особливості обладнання магазину самообслуговування

Продуктовий магазин – це завжди спокуса для відвідувачів. Потрібно пам'ятати, що в такі магазини батьки часто посилають дітей, у яких не завжди сформована система цінностей, тому зі стелажів з чимось смачненьким можуть пропадати невеликі упаковки. Тому крім системи автоматизації варто встановити та систему безпеки з відеокамерами.

Важливо також підбирати комплект оснащення, яке є сумісним між собою. Як правило, в таких магазинах присутні електронні ваги, підключені до POS-системи.

Особлива увага приділяється простоті інтерфейсу. Оптимальним рішенням стали сенсорні монітори.

Таким чином покупці самі виконують значну частину роботи, в результаті рентабельність торговельної точки підвищується.

Особливості оснащення для магазинів, що реалізують власну продукцію підприємців

Власні магазини зазвичай відкривають пекарні, кондитерські цехи, м'ясокомбінати. Специфіка таких магазинів – гарантія поставки найсвіжіших товарів. Дані автоматизованої системи дозволяють прогнозувати попит на різні товари та оперативно доставляти нову продукцію.

У таких магазинах важливо особисте спілкування з клієнтами, завдяки якому підприємство отримує дані про споживчі запити, які неможливо отримати, аналізуючи бухгалтерську звітність. Також спілкування продавців-консультантів з клієнтами дозволяє оперативно формувати базу відгуків про нову продукцію.

Тому систему самообслуговування в брендових продуктових магазинах встановлюють рідко, навіть якщо продукцію можливо продавати в торгових точках даної спеціалізації.

Програма та обладнання для автоматизації магазину продуктів

У магазині продуктів основою системи автоматизації стає таке оснащення:

Для продуктових магазинів розроблена спеціальна програма автоматизації, яка відстежує термін зберігання різних продуктів, що дозволяє без проблем оформляти повернення покупок, якщо у клієнтів є претензії, здатна обслуговувати покупку як газованої води, так і на вагу продукції.

Наша компанія має великий досвід роботи з різними продуктовими магазинами. Ми підберемо комплект оснащення і програмного забезпечення під ключ для будь-якого магазину на території України. Гарантуємо ідеальну якість, сервісне обслуговування, розумні ціни на найнадійніше оснащення!


Залишити свій відгук
Ваша оцінка