Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Сенсорні POS монітори

Сортувати:
Ціна: 4 200 грн
код товару POS AM1501
Ціна: 7 514 грн
код товару QCD-100/D50NNBN(STD)
Ціна: 13 025 грн
код товару QCD-150/DTSNNBN(OL)
Ціна: 12 524 грн
код товару SPM-T15
Ціна: 15 174 грн
код товару AM-1015C
Ціна: 12 184 грн
код товару АМ-1015R
Ціна: 10 627 грн
код товару SCD222U

Pos монітори, пристрої які відносяться до торгового обладнання і з'явилися відносно недавно на ринку. Найчастіше їх встановлюють в сфері торгівлі, а також в закладах ресторанного і готельного бізнесу.

Практичність і зручність електронно-технічного апарату призвели до зростання його популярності, тому установка можлива в платіжних і митних терміналах, інформаційних кіосках і системах електронної черги.

Переваги POS моніторів

Повсюдне застосування сенсорних POS моніторів, пояснюється тим, що вони значно полегшують систематизацію даних, що дозволяють змінювати і зберігати внесену інформацію і автоматизують роботу практично будь-якої структури.

Додатково:

POS-монітори мінімізують ризик виникнення плутанини даних
Пристрої дозволяють зареєструвати відразу декількох користувачів
Ідентифікація здійснюється за допомогою магнітної картки
Надають можливість проведення безготівкового розрахунку (найчастіше, монітори мають вбудований POS термінал).
У зв'язку з тим, що POS-монітори розроблені спеціально для сфери торгівлі, вони мають певні характеристики. Особливо важливими серед них можна назвати водонепроникність і зносостійкість.

Оскільки інтенсивність експлуатації може бути досить високою, а установка можлива навіть в аквапарках, такі властивості мають велике значення.

Наш інтернет магазин пропонує сенсорні монітори купити на вигідних умовах. У нас демократична ціна з доставкою по Києву і всій країні, а також консультаційна допомога в процесі здійснення покупки.

З усіх питань просимо звертатися за вказаними в контактних даних телефонами, а також за допомогою діалогового вікна на сайті.