Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Комплексна автоматизація торгової точки


Українське законодавство вже кілька разів відтермінувало вступ в дію норми, відповідно до якої навіть дрібні підприємці повинні будуть встановлювати РРО. А це означає, що автоматизація торгових точок стане звичною в будь-якому місті або селі.

Торгові точки можуть відрізнятися за багатьма ознаками. Одні з них є автономними, інші є складовими торговельної мережі. Торгові точки відрізняються за асортиментом і додатковими послугами. Але в будь-якому випадку автоматизація торгової точки дозволить поліпшити обслуговування клієнтів і в результаті товарообіг і прибуток зростає на 25-30%, а власнику торгової мережі набагато простіше будувати стратегію подальшого розвитку, спілкуватися з податковою, контролювати роботу співробітників.

Вибір системи автоматизації - непросте завдання, при вирішенні якого потрібно враховувати асортимент, наявність служби доставки, можливість самообслуговування, а в деяких випадках - і особливості вимог законодавства.

Однак не потрібно боятися прогресу - окупається установка системи автоматизації, як правило, приблизно за півтора року, в деяких випадках навіть швидше.

Навіщо потрібно автоматизувати торгові точки?

Існує декілька функцій, які виконує система автоматизації:

 • Облік нових товарів в асортименті;
 • Інвентаризація та своєчасне оповіщення про те, які товари закінчуються, у яких закінчується термін придатності тощо;
 • Обслуговування розрахунків з постачальниками;
 • Встановлення націнки з урахуванням оренди приміщення, зарплат, податків та інших витрат підприємця;
 • Надання бухгалтеру даних для ведення податкової звітності;
 • Автоматизація розрахунків, зокрема - надання можливості безготівкового розрахунку;
 • Прискорення роботи;
 • Відстеження руху товарів, якщо є служба доставки. Для невеликих торгових точок це поки рідкість, але даний вид послуги починають впроваджувати, наприклад, у зв'язку з карантином;
 • Вирішення конфліктів з клієнтами та між персоналом. Наявність чеків стане гідним аргументом, який доведе, що товар купувався саме в цьому магазині й підлягає або не підлягає поверненню залежно від дати купівлі, характеристик товару і причини повернення;
 • Реалізація маркетингової стратегії - обслуговування клієнтів з урахуванням знижок, наявності дисконтних карток і різноманітних акцій;
 • Контроль за роботою торгової точки з будь-якого місця на земній кулі, де є інтернет.

Присутність системи автоматизації істотно поліпшить роботу торгових точок, а освоїти застосування обладнання співробітники зможуть досить швидко, більшість інтерфейсів зрозумілі інтуїтивно.

Обладнання для торгових точок

На вибір оснащення для торгової точки впливають три головних фактори:

 • Асортимент;
 • Кількість позицій товару;
 • Особливості обслуговування.

Асортимент визначає, які будуть застосовуватися принтери етикеток, адже швидкопсувні товари можна маркувати етикетками з нестійким зображенням, зате в багатьох продуктових магазинах потрібно встановлювати оснащення, сумісне з вагами.

Якщо торгова точка присвячена, наприклад, взуттю, слід встановити досить потужне комп'ютерне обладнання з програмами, здатними класифікувати товари за сезонністю, моделями, кольором, брендом, роком випуску та іншими ознаками.

Якщо в торговій точці передбачено самообслуговування, в торговому залі слід встановити ваги, поєднані з сенсорним екраном на стійці.

Як правило, для оснащення торгової точки потрібен такий мінімум обладнання:

Важливо вибрати сумісне і надійне оснащення, в такому випадку робота торгової точки буде налагоджена, як швейцарський годинник.

Програма для автоматизації збору замовлень від торгових точок

У невеликих торгових точках обслуговування передбачає максимально щільний контакт з клієнтами, моніторинг думок. Тому важливим фактором стає можливість індивідуального керівництва кожним торговим майданчиком. Це може бути як окрема торгова точка, так і цілий магазин або мережа торгових точок у певному мікрорайоні.

Розроблена програма для автоматизації та обслуговування торгових точок, дозволяє підтримувати зворотний зв'язок з центральним офісом для формування замовлень товарів, а також програмувати націнки на різні товари для кожного торговельного майданчика окремо.

Наша компанія пропонує виконання автоматизації торгових процесів для різного типу торгових точок - як окремих магазинів, так і складових торговельних мереж.

Пропонуємо індивідуальний підбір обладнання під потреби клієнтів, адекватні ціни, сервісне обслуговування систем автоматизації.

Доставка обладнання по всій Україні.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка