Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Комплексна автоматизація магазину взуття


Магазин взуття вимагає педантичного підходу до організації роботи, який передбачає:

 • Постійний доступ до інформації про все присутньому на складі та в торговому залі товар;
 • При необхідності – загальний доступ до бази даних про товари для онлайн і офлайн відділення магазину;
 • Швидке обслуговування клієнта;
 • Застосування маркетингових програм (знижки, дисконтні картки, подарунки та інші акції для залучення нових і утримання старих клієнтів);
 • Своєчасне інформування про те, які товари або розміри закінчуються;
 • Розрахунок націнок;
 • Створення бази даних для податкової звітності;
 • Вирішення спірних питань щодо гарантійних зобов'язань.

Система автоматизації не тільки виконує всі ці функції, але й усуває помилки в роботі магазину, основною причиною яких є людський фактор.

Капіталовкладення в автоматизацію магазину взуття швидко повернеться завдяки залученню нових клієнтів. Регулярний об'єктивний аналіз роботи однієї або декількох торгових точок дозволить розробити стратегію розвитку бізнесу і досягти успіху.

Навіщо взуттєвому магазину автоматизація?

Магазин взуття – торговельне підприємство, яке пропонує специфічний товар.

Взуття відрізняється по сезонності, моделі, за розміром та кольором. Важливе значення має виробник, оскільки нерідко на різних фабриках не тільки якість виробів відрізняється, але і колодка, тому якщо у клієнта або клієнтки широка/вузька нога, високий підйом, повна або надмірно худенька литка, нерідко є потреба в покупці взуття певного бренду.

Щорічно з'являються нові колекції, а попередні моделі втрачають свою цінність. Тому контроль за регулярним оновленням асортименту, класифікація товарів за різними ознаками дає змогу організувати ідеальне обслуговування клієнтів, при якому консультант в найкоротші терміни підбирає необхідний товар, застосовуючи для пошуку не тільки ті вироби, які присутні в залі, а й товари на складі.

Особливо важлива система автоматизації для елітних бутиків, в яких багато моделей взуття представлені в 1-2 примірниках. При великому асортименті тримати в пам'яті всю інформацію про кожен виріб консультантам важко, система автоматизації істотно спрощує роботу.

Застосування систем автоматизації дає очевидні фінансові переваги:

 • Багато моделей туфель схожі та відрізняти їх доводиться по штрих коду. Наприклад, моделі однакового кольору, зі схожим підбором можна переплутати, і в такому випадку магазин понесе втрати або репутаційні – якщо замість товару більш дорогого в коробці виявилися туфельки простіше, або фінансові – якщо дорогі вироби помилково були продані дешевше. Тільки застосування в торгівлі сучасних технологій дозволить уникнути подібних ситуацій;
 • У випадку, якщо товар виявився неякісним, клієнт може повернути його протягом 14 днів з моменту придбання. Наявність чека послужить доказом того, що товар був куплений недавно (до 14 днів) і саме в цьому магазині;
 • Ідеальний розрахунок націнок з урахуванням вартості оренди, зарплат всіх співробітників, податків;
 • Присутність автоматизованої системи продажів стане доказом прозорої роботи торгової точки та убезпечить від санкцій з боку органів перевірки.

Автоматизація магазину дозволять проводити чесно маркетингові акції, впроваджуючи:

 • Сезонні знижки;
 • Дисконтні картки;
 • Акції типу «Улюблений клієнт», «Приведи друга», «Третій товар в подарунок»;
 • Відстеження причин повернення клієнтів.

Якщо бутиків кілька, система автоматизації дозволить порівнювати ефективність їх роботи для впровадження передового досвіду в менш прибуткових торгових точках.

Програма для обліку в магазині взуття

Для установки комплексу сучасного оснащення в магазин продажів необхідно придбати:

ПО для магазинів взуття розроблено спеціальне, воно дозволяє зберігати в пам'яті комп'ютера велику кількість інформації і класифікувати товари за різними ознаками. Програма має простий інтерфейс, завдяки чому навіть недосвідчені співробітники з легкістю освоять тонкощі роботи з системою автоматизації.

Весь комплект разом з оптимальним ПО наша компанія готова надати з установкою під ключ. Пропонуємо обладнання з доставкою по всій Україні. Компетентні фахівці підберуть ідеальний комплект обладнання під потреби будь-якого магазину взуття.

Розумні ціни, найнадійніші бренди, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Можлива покупка в розстрочку.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка