Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Автоматизація магазину дитячих товарів


Магазини дитячих товарів мають величезний асортимент, що ускладнює як обслуговування клієнтів, так і облік товарів. В асортименті можуть бути:

Іграшки;
Одяг;
Взуття;
Предмети гігієни;
Книги;
Канцелярські товари;
Головоломки;
Просте спортивне приладдя і так далі.
Необхідно також враховувати особливості клієнтури. Відвідувачі з дітьми прагнуть отримати якісне обслуговування, поки дитина не почала вередувати. Люди, які купують в магазині дитячих товарів подарунок, хочуть мати гарантію, що товар можна буде повернути, якщо, наприклад, він не підійде за розміром або виявиться, що ще хтось подарував таку ж іграшку. Особливо уважно відвідувачі ставляться в магазинах дитячих товарів як до дизайну, так і до якості виробів. Зокрема, багато людей вимагають сертифікати безпеки або інші докази того, що товари не зашкодять дітям.

Є необхідність при формуванні асортименту враховувати сезонні, а також передсвяткові сплески попиту на товари.

У будь-якому магазині дитячих товарів багато дрібниць, адже клієнти дрібниці досить часто купують разом з основним товаром просто на прохання дітей. А ще в таких торгових закладах зазвичай є складські приміщення, в яких зберігається значна частина товару. Це дозволяє не займати місця на вітрині великою кількістю однакових виробів різного розміру.

Все це робить працю працівників магазину дитячих товарів досить складною. Система автоматизації Торгсофт істотно полегшить працю продавців, прискорить обслуговування і зробить торгову точку більш привабливою для покупців.

Що дає автоматизація дитячого магазину

Ідеальне обслуговування клієнтів і продумана стратегія розвитку магазину дитячих товарів дуже важливі, адже діти та їхні батьки можуть або стати постійними покупцями на 10-12 років, або, розчарувавшись у магазині одного разу, відмовитися від його відвідування назавжди.

Автоматизація дозволяє спростити:

 • Облік товару при прийомі, переміщенні між торговими точками, поверненні покупок;
 • Інвентаризацію товару;
 • Встановлення націнок на товари з урахуванням оренди приміщення, зарплат колективу, податків;
 • Проведення маркетингових акцій, наприклад, передсвяткових знижок, подарунків маленьким клієнтам до Дня народження, застосування дисконтних карток;
 • Уцінку товарів, які не були продані своєчасно і вийдуть з моди, наприклад, одягу з певними зображеннями;
 • Відстеження повернення покупців;
 • Пошук товару на складі за різними ознаками - бренд, розмір, дизайн, колір тощо;
 • Вивчення споживчого попиту, особливо в питаннях моди на дизайн речей із зображенням мультиплікаційних або кіногероїв;
 • Підготовку даних для податкової звітності;
 • Розрахунок з покупцями;
 • Віддалений контроль за роботою торгової точки або мережі магазинів дитячих товарів;
 • Вирішити можливі конфлікти з поверненням товару - на чеку буде вказана дата здійснення покупки, в якому магазині був придбаний товар та інші дані, завдяки яким продавець визначить, приймати повернутий товар чи ні.

Присутність системи автоматизації дозволить оперативно надати клієнтам дані про товари, вибрати покупку і розрахувати покупця, а прозорі розрахунки стимулюватимуть повторне відвідування магазину.

Необхідне обладнання магазину дитячих товарів

У магазині дитячих товарів необхідно застосовувати:

Принтери чеків та етикеток для супроводу товарів як при взятті на облік, так і при продажу;
Сканери етикеток;
Комп'ютерне обладнання з програмним забезпеченням, призначеним для магазинів дитячих товарів;
Касове обладнання.
Найважливішим у комплекті є саме комп'ютерне оснащення, яке буде ідеально класифікувати товари і надавати дані про вироби, які присутні на складах.

Установка системи автоматизації збільшує кількість задоволених клієнтів і в результаті потік покупців збільшується, а обладнання швидко окупається завдяки збільшенню продажів.

Програма обліку для дитячих магазинів

Програма для дитячих магазинів Торгсофт, має найважливіше значення. По-перше, необхідно класифікувати всі товари за низкою ознак, щоб отримувати дані про присутні товари або про брак певних позицій.

По-друге, прогнозувати та навіть стимулювати зміну споживчого попиту. Можна заздалегідь визначити, на скільки відсотків зросте оборот товару, наприклад, у різдвяні свята, які товари потрібно завозити - ціновий сегмент, практичне застосування і так далі.

По-третє, програма для дитячого магазину дозволяє відстежувати обіг товару і грошових коштів, прискорювати всі розрахунки.

По-четверте, власники дитячих магазинів можуть відстежувати онлайн всі операції, які виробляються колективом, аналізувати роботу, порівнювати ефективність продажів декількох торгових точок однієї мережі.

Нарешті, програмне забезпечення дозволяє ідеально вести документацію магазину, яка виключить проблеми як з податковою, так і з вимогливими покупцями.

Наша компанія пропонує повний комплект послуг зі встановлення систем автоматизації в магазинах дитячих товарів. Надійне і сумісне обладнання, розроблена спеціально для таких торгових точок програмне обладнання дозволять бізнесу активно розвиватися на радість його юним споживачам.

Доставка обладнання по всій Україні.

Гарантія на системи автоматизації.

Сервісне обслуговування.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка