Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Оперативна техпідтримка користувачів


Техпідтримка по події на увазі під собою консультації по телефону або віддалене підключення до комп'ютера користувача через інтернет.

Відмінний сервіс — одне з головних переваг компанії ТОРГСОФТ.

Служба підтримки надає оперативну допомогу: налаштування обладнання, програми та консультацію всім користувачам з понеділка по п'ятницю: з 9.00 до 18.00.

Ціни введені в дію з 01.09.2022 року.

Ціни та час на сервісне обслуговування

 

Ticket (Одноразова підтримка за подією)
660 грн за звернення
(Вирішення питання не більше 60 хвилин)

Увага!!! Невикористаний час згорає.

Договір сервісного обслуговування (ДСО)
5475 грн договір на 6 місяців (не більше 5 годин загального часу)

Переваги! Похвилинна тарифікація.

Договір сервісного обслуговування (ДСО)
10950 грн договір на 1 рік
(Не більше 15 годин загального часу)

Переваги! Похвилинна тарифікація.

 

ТОРГСОФТ піклуватися про своїх клієнтів і всіляко намагається допомагати їм в будь-яких питаннях і виправлень неполадок. Увага! Технічна підтримка компанії ТОРГСОФТ здійснюється на платній основі. Плата залежить від пакета який ви придбаєте. Ми ж надаємо надійну і якісну підтримку своїм користувачам за порівняно низьку плату. Адже краще заплатити за допомогу, ніж допустити застій в компанії, і втратити прибуток. Нагадаємо, що кожен клієнт має гарантовано 2 години безкоштовної технічної підтримки при покупці ліцензії протягом 30 календарних днів.

Скористайтеся пакетами технічної підтримки нашої компанії, щоб ми змогли оперативно вирішити всі проблеми, які зустрічаються, і обійтися без застою в бізнесі і втрат прибутку. Технічна підтримка компанії ТОРГСОФТ готова працювати для вас, щоб ваш бізнес процвітав і приносив прибуток.

Умови договору сервісного обслуговування

Кількість робочих місць визначає можливість покупки мінімального договору. Договір сервісного обслуговування діє протягом року (365 днів). Він обмежений годинами, в залежності від кількості робочих місць.

Знижка діє тільки в момент укладення договору сервісного обслуговування. Це означає, що зазначені опції можуть бути придбані за зниженою ціною лише при оплаті повністю спільно з оплатою договору. Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями компанії (VIP-клуб, акції та т.п.).

Доданий час діє до кінця терміну основного договору сервісного обслуговування.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка