Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Торгсофт - Старт

Сортувати:
Ціна: 5 990 грн
код товару start

ТОРГСОФТ - ліцензія Старт нічим іншим, як система для обліку магазину, що дозволяє контролювати не тільки рух фінансів, але і бути в курсі руху товару. Якщо Ви наважилися відкрити свій перший магазин, торгову точку, або ж у Вас вже є невелике підприємство, дана версія програми, допоможе налагодити облік і вести його з усією відповідальністю.

Ліцензія Старт є полегшеною версією ТОРГСОФТ, що виключає набір деяких функцій і опцій, при цьому функціонал досить широкий. Така система для магазину дуже зручна, проста у використанні й що найголовніше, функціональна.

Перелік функцій і можливостей

Дана система для магазину передбачає ряд функцій, які спрощують здійснення контролю товару, фінансів, співробітників. Також за допомогою програми можна вести маркетинг.

Контролювати рух товару, проводити інвентаризацію, розраховувати собівартість і ціну продажу. Дивитися рух товарів і залишки на складах.

Автоматизація магазину допоможе здійснювати облік за витратами підприємців і аналізувати діяльність, згідно з результатами в рамках певного періоду. У питанні взаєморозрахунків з постачальниками даній програмі також немає рівних. Зведення кас при закінченні робочого дня проводиться автоматично.

Версія Старт - ідеальний варіант для контролю прибутковості та рентабельності торгових точок. При необхідності з її допомогою можна контролювати весь бізнес.

Переваги програми ТОРГСОФТ Старт

Програма дозволяє вести базу клієнтів, допомагає врахувати вплив на бізнес знижок, уцінок і акцій. Крім того, це - відмінна допомога в питанні взаєморозрахунків постачальників і покупцями. Система сполучається з інтернет-магазином, що є дуже зручно. Присутній також мобільний додаток і з легкістю можна підключити фіскальний реєстратор.

Дана програма стане знахідкою для людей, які відкривають для себе світ бізнесу. Автоматизація - це відмінний вибір для підприємців, які хочуть контролювати фінанси, товар і співробітників.

Список особливостей ТОРГСОФТ Старт

 • Зведення балансу з контрагентами;
 • Можливість настройки друку чеків, етикеток і звітів відповідно до шаблонами;
 • Можливість обміну валют;
 • Допомога в здійсненні повернення;
 • Можна підключити додаткові функції, здатні розширити функціональні можливості;
 • Проведення переоцінок проводиться швидко і без помилок;
 • Робота з клієнтами;
 • Переоблік складу;
 • Ідеально розраховуються ціни для роздрібних продажів, навіть якщо курс валют змінений;
 • Твір обліку накладних для податкової;
 • Присутність фіксованою і накопичувальної системи дисконту;
 • Ведення фінансового обліку.

ТОРГСОФТ Старт - ідеально підійде для автоматизації магазина. Сьогодні версія доступна за розумними цінами, а можливості програми припускають легкість і правильність ведення обліку. Якщо ж Ваш бізнес розрісся і Ви маєте ряд торгових точок, розгляньте придбання версії ТОРГСОФТ Ультра передбачає більш широкий функціонал і допомагає вести кілька магазинів одночасно.