Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Автоматизація роботи магазину автозапчастин під ключ


Магазин автозапчастин – торгове підприємство, яке пропонує безліч однотипних товарів. Це стосується не тільки запчастин, які виконують однакові функції у різних автомобілів, але і взаємозамінних деталей, виконаних різними виробниками з різних матеріалів. Різноманітність товарів вимагає впровадження системи автоматизації, завдяки якій спроститься облік, класифікація та ідентифікація товарів.

При виборі системи автоматизації необхідно враховувати такі нюанси:

 • Сезонність попиту на різні товари. Наприклад, є сезон попиту на літню/зимову гуму, на антифриз і багато інших деталей;
 • Чи актуальний продаж декількох товарів в комплекті (нерідко з ладу виходить відразу кілька взаємопов'язаних деталей і необхідно пропонувати товари в більш широкому асортименті, ніж просить клієнт);
 • Взаємозамінність запчастин – одна і та ж деталь може бути встановлена ​​на різні моделі автомобілів однієї та тієї ж марки;
 • Необхідність обліку товарів не тільки поштучно, а й на вагу або на розлив.

При ідеальному обслуговуванні та компетентних рекомендаціях клієнти зазвичай повертаються. Стимулювати повернення клієнтів можна різними маркетинговими стратегіями – дисконтними картками, співпрацею з різними СТО і так далі. Багато програм можливо впровадити тільки при установці системи автоматизації продажів, адже вручну вести облік знижок або накопичувальних бонусів дуже складно, а в деяких випадках навіть неможливо.

Які проблеми вирішує система обліку для магазину автозапчастин

Магазин автозапчастин реалізує безліч дорогих товарів. Нерідко невелика за розміром деталь може коштувати досить дорого, відповідно, зростає відповідальність продавця.

Можливість помилки в розрахунках збільшується завдяки таким факторам:

 • Деталі від різних виробників можуть бути ідентичними за якістю і зовнішнім виглядом, але мати різну вартість;
 • Деталі різної якості можуть зовні нічим не відрізнятися, і якщо клієнтові продадуть деталь гіршої якості, ніж розраховував, є ризик втрати клієнта;
 • Абсолютно однакові запчастини від одного і того ж виробника можуть відрізнятися за вартістю, оскільки, наприклад, змінюються умови ввезення виробів в країну.

Єдиний спосіб виключити помилку в розрахунках – встановити систему автоматизації, яка виключить помилки через людський фактор.  Маркування товарів при прийомі - ідеальний спосіб зафіксувати вартість кожної деталі.

Без системи автоматизації неможливо організувати практику безготівкового розрахунку. Адже саме кошти на рахунках фізичних і юридичних осіб становлять основне джерело доходів магазинів автозапчастин.

Система автоматизації спрощує:

 • Прийом товару;
 • Точний розрахунок з клієнтами;
 • Інвентаризацію залишків на складах;
 • Розрахунок націнки з урахуванням вартості товару, оренди приміщення, зарплат співробітників, податків та інших факторів;
 • Оперативний пошук потрібної деталі або взаємозамінної запчастини по самими різними ознаками – описом, брендом, маркою авто, кодом, аналогам;
 • Повернення товарів по гарантії або заміна;
 • Формування стабільної клієнтської бази шляхом надання знижок і інших маркетингових ходів;
 • Доступ до інформації про товари на складі;
 • Прийом замовлень на ті деталі, які відсутні в асортименті в цей час;
 • Порівняння функціонування декількох торгових точок однієї мережі;
 • Організацію інтернет-торгівлі запчастинами або просто контроль за доставкою товару до замовника. Це актуально, якщо запчастини чи вузли досить великі, або клієнт потребує термінової доставки деталей.

Автоматизація розрахунків дозволяє виключити конфлікти як в колективі, так і з клієнтами, адже чеки стануть доказом правоти однієї зі сторін.

В результаті установки системи автоматизації товарообіг зростає на 25-30%, та й кожен клієнт купує більший обсяг товарів.

Обладнання та програма для ведення магазину автозапчастин

Для автоматизації торгової точки, що пропонує автозапчастини, необхідно придбати:

Однак без якісного програмного забезпечення все це оснащення не буде оптимально взаємодіяти, полегшуючи завдання колективу магазину.

Ми пропонуємо не тільки повний комплект оснащення, та спеціально розроблене програмне забезпечення, яке повністю відповідає потребам магазину автозапчастин. В асортименті – оснащення від найвідоміших і найбільш надійних брендів, що виключає можливість збою в роботі.

Гарантуємо доставку, встановлення та сервісне обслуговування системи автоматизації по всій території України.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка