Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Комплексна автоматизація торгівлі: готові рішення під ключ

Автоматизація торгівлі роздрібного магазину: ідеальне обслуговування, чесні розрахунки

Системи автоматизації в магазинах отримали величезну популярність. Більше того, пропозицію розрахуватися за товар карткою нерідко можна почути на ринку! Сучасні технології спрощують торгівлю і реалізатор може зосередитися на головному – на обслуговуванні клієнта.

Навіщо потрібна автоматизація роздрібної торгівлі?

Автоматизація – ознака чесної торгівлі і прозорих розрахунків. Клієнтів у нас приваблює торгова точка з сучасним оснащенням на касі, оскільки вона дає гарантії чесного розрахунку і можливість гарантійного повернення товару по чеку.

Для підприємця установка системи автоматизації торгівлі означає:

 • Контроль над рухом товарів і грошових коштів;
 • Впевненість у відсутності крадіжки на торговому підприємстві;
 • Відстеження повернення клієнта для розробки маркетингових акцій;
 • Спрощення установок націнок і всієї роботи бухгалтерії;
 • Безпроблемне спілкування з податковою.

Які проблеми вирішує автоматизація в магазині

Магазини та торгові точки завдяки автоматизації роботи суттєво спрощують роботу:

 • Практично в три рази прискорюють процес обслуговування клієнтів на касі;
 • Продавець-консультант контролює присутність товарів на складі;
 • Торгова точка виконує всі вимоги законодавства;
 • З'являється можливість безготівкового розрахунку, а також розрахунку із застосуванням дисконтних карток і різноманітних знижок;
 • Інформація про ситуацію в різних торгових точках однієї мережі постійно доступна, можливе порівняння і спрощується розробка стратегії розвитку мережі;
 • Видача чеків спрощує врегулювання можливих конфліктів з клієнтами - на них видно дату продажу, тому стає зрозуміло, чи має право клієнт повернути товар або поміняти його на аналогічний;
 • Система автоматизації спрощує роботу бухгалтерії, оскільки надає багато даних для податкової, а також здійснює розрахунок націнки на продукцію з урахуванням орендної плати, податків, зарплат та інших витрат;
 • Зникають конфлікти як з клієнтами, так і в колективі, адже мінімізується людський фактор при розрахунках, а значить, неможливе і злодійство, і звичайні помилки.

Необхідне торгове обладнання для автоматизації

У систему автоматизації торгової точки можуть входити такі апарати:

Конкретний набір апаратури залежить від спеціалізації магазину. Наприклад, продуктові магазинчики, які торгують овочами, сипучими продуктами, напоями та іншими речовинами на розлив, обов'язково потребують електронних ваг, вбудованих в систему автоматизації. Для супермаркетів важливо встановити обладнання, яке дозволить клієнтам самостійно себе обслуговувати. Наприклад, POS-термінали, підключені до ваг. Якщо магазин реалізує підакцизні товари, РРО є обов'язковим, як і стабільний інтернет-зв'язок, завдяки якому податкова буде отримувати щоденні звіти про торгівлю.

Автоматизація магазинів одягу та взуття передбачає контроль за великою кількістю товарів на складі, відстеження моделей за сезоном, розміром, дизайном, щоб кожен відвідувач міг знайти те, що йому потрібно. Тому важливо вибирати оснащення з великим об'ємом пам'яті, здатне класифікувати велику кількість товарів за різними ознаками.

Інтернет-магазини можуть по суті об'єднувати в одну мережу кілька складів. Для цього важливо встановити оснащення для маркування товарів і їх каталогізації, координації всіх складів і роботи різних менеджерів. Тільки це дозволить уникнути помилок в роботі інтернет-магазину. Якщо магазин працює з кур'єрською доставкою, поліпшити обслуговування клієнтів допоможуть мобільні термінали.

При виборі оснащення для конкретної торгової точки важливо враховувати можливості підключення до інтернету. Бажано вибирати обладнання з альтернативними варіантами підключення, щоб мінімізувати ризик втрати інтернет-повідомлення, завдяки чому обладнання втратить значну частину своєї функціональності.

Важливо враховувати продуктивність обладнання для конкретної мети. На великих складах використовують принтери з феноменальною швидкістю друку. Якість зображення залежить від умов роботи – наприклад, для продуктових магазинчиків практичним рішенням буде термодрук, хоч таке зображення з часом блякне. Для складів з технікою, яка може зберігатися роками, застосовують друкарське обладнання, яке наносить зображення термотрансферним методом.

Переваги автоматизації торгівлі

Установка системи автоматизації гарантує ідеальне обслуговування клієнтів і отримання повного зводу даних про бізнес. У торгівлі немає дрібниць, тому такий підхід гарантує активний розвиток бізнесу.

Наша компанія має великий досвід установки систем автоматизації під ключ. Ми підберемо ідеальний комплект для потреб будь-якого клієнта з урахуванням сумісності різних видів обладнання і встановимо програмне забезпечення, яке дозволить системі працювати без збоїв і помилок. Спробувати ПО безкоштовно.

Пропонуємо найнадійніше оснащення від провідних брендів за розумними цінами.

Працюємо з доставкою товарів по всій Україні. Гарантуємо сервісне обслуговування.