Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Автоматизація магазину косметики і бутиків парфумерії


Магазини, які реалізують косметику і парфумерію, мають величезний спектр товарів і уникнути плутанини при їх реалізації допоможе тільки система автоматизації.

Безпосередньо крім тіней, помад, лаків для нігтів, кремів, парфумерії в такому магазині можна пропонувати:

 • Засоби для депіляції;
 • Фарби, маски, кондиціонери для волосся;
 • Вироби для догляду за шкірою всього тілу - антицелюлітні, пілінг, скраби;
 • Розчіски;
 • Банти, заколки та гумки;
 • Шиньйони;
 • Бігуді;
 • Біжутерію;
 • Манікюрні набори;
 • Бронзатори та інші товари, які допоможуть людям виглядати ефектно.

Особливості роботи магазину косметики та парфумерії

Спеціалізовані торгові точки, що пропонують такий товар, повинні враховувати сезонні коливання попиту на товари. Наприклад, є косметичні продукти, які захищають губи від обвітрювання і розтріскування, є ті, які захищають шкіру від ультрафіолетового випромінювання. Цілком природно, що у такої продукції є сезон реалізації.

Потрібно враховувати також коливання попиту на товари перед святами. Парфумерія і косметика визнані чудовими подарунками, тому очікувані буми покупок перед Днем Закоханих, Новим роком, Міжнародним жіночим днем та іншими святами.

Щоразу, коли змінюється мода на одяг, у тренді з 'являються нові кольори, це впливає і на попит на косметичні засоби, зокрема помаду, тіні, лаки для нігтів. Тренди потрібно постійно відстежувати та регулярно оновлювати асортимент.

Продавцям не так просто орієнтуватися обіллю товарів. Наприклад, помади та лаки виглядають по-різному при різному освітленні, а багаторазове випробування парфумерії призводить до того, що нюхові рецептори працюють гірше і продавцю важче підбирати парфуми, які сподобаються клієнту.

Магазини косметики та парфумерії регулярно проводять різноманітні акції, залучаючи нових покупців, зокрема можна виробляти майстер-класи.

Тільки продумана система автоматизації дозволяє організувати торгівлю такими товарами та домогтися стабільних результатів.

З якими проблемами може зіткнутися магазин косметики

Магазини косметики можуть отримати матеріальні збитки або збитки для репутації, в результаті чого клієнти відмовляться від товарів конкретної торгової точки, адже ці товари не є предметами першої необхідності.

Зокрема, біля магазину можуть виникнути труднощі з розрахунками при реалізації товарів по акції, при виборі товарів за певними характеристиками.

Постійна зміна асортименту вимагає багато уваги від продавців.

Існує ризик переплутати товари, адже багато виробів мають схожий дизайн, але різну вартість.

Важливо регулярно проводити інвентаризацію товарів і вивчати сплески споживчого попиту, щоб формувати правильні пакети замовлень.

Деякі товари необхідно списувати. Наприклад, причиною може бути обмежений термін зберігання. Контроль за присутністю в магазині тільки товарів високої якості вимагає багато зусиль.

Магазин косметики та парфумерії може вести торгівлю онлайн і офлайн, а також організовувати привезення товарів під замовлення.

Які проблеми вирішить система обліку продажів

Для автоматизації продажів застосовують таке оснащення:

У деяких випадках до переліку додаються також електронні ваги, які можна приєднати в систему автоматизації торгівлі. Це актуально, якщо, наприклад, магазин пропонує парфуми на розлив і веде облік цього товару за вагою.

При взятті на облік товарів виключається плутанина.

Інвентаризація проводиться дуже швидко.

Програма відстежує товари:

 • По бренду;
 • Властивостям;
 • Квітам і складам;
 • Присутності на складі;
 • Термінам зберігання та іншим факторам.

Розрахунок з постачальниками та клієнтами проводиться швидко і точно.

А головне - з'являється можливість прогнозування споживчого попиту, адже бум споживчої зацікавленості щорічно повторюється і торішній досвід допоможе сформувати замовлення для задоволення поточних запитів.

Крім того, тільки автоматизовані розрахунки дозволять пропонувати клієнтам товари зі знижкою, проводити різні акції з повним контролем за кількістю реалізованого за знижками товарів.

Також застосування системи автоматизації продажів дозволить уникнути конфліктів у колективі, адже керівництво буде впевнене в тому, за якою вартістю реалізовані ті чи інші товари.

Проста програма автоматизації магазину косметики

Програмне забезпечення дозволяє вирішити проблеми не тільки для співробітників у торгових залах (спрощується облік, інвентаризація та пошук товарів, а також розрахунки з клієнтами), а й для бухгалтерії. Розрахунки з постачальниками, підготовка документації для податкової, встановлення націнок завдяки програмному забезпеченню перестають бути нервовим заняттям.

Програма проста в застосуванні та співробітники зможуть освоїти її за досить швидко.

Компанія "Торгсофт" пропонує автоматизацію магазинів косметики та парфумерії під ключ. Пропонуємо повний комплекс обладнання від найнадійніших виробників.

Працюємо по всій території України. Виконуємо замовлення оперативно і гарантуємо сервісне обслуговування.

Для отримання більш детальної інформації та оформлення замовлення звертайтеся до наших менеджерів!


Залишити свій відгук
Ваша оцінка