Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Сучасна автоматизація магазину побутової техніки


Специфіка магазину побутової техніки передбачає торгівлю товарами, які можуть зберігатися досить довго. При цьому їх ціна змінюється залежно від того, чи вийшла нова модель того ж бренду.

Важливо, що в магазині є товари однакового дизайну, які будуть відрізнятися за ціною залежно від функціоналу і навпаки - однакові моделі техніки, які відрізняються дизайном, наприклад, кольором. Тому важливо оперативно отримувати найважливіші технічні характеристики, щоб представити техніку клієнту в кращому світлі й допомогти вибрати кожному покупцеві ту техніку, яка йому необхідна.

Кожен магазин складається з двох приміщень - торгового залу і складу, причому в торговому залі присутнє набагато менше товару, ніж на складі. А склад з великим обсягом товару дозволяє сформувати також відділення, яке буде займатися онлайн-продажами.

У будь-якому магазині побутової техніки повинна бути присутня служба доставки.

Побутова техніка - товари, які люди не купують щодня, тому важлива репутація торгової точки та маркетингова стратегія. Акції, знижки, дисконтні картки стають звичним атрибутом таких магазинів.

А рух товарів передбачає не тільки отримання від постачальника і продаж товару, а й повернення, в тому числі за гарантією.

Досить важко організувати роботу такого торгового центру або окремої торгової точки без системи автоматизації.

Навіщо потрібна автоматизація магазинів електроніки та побутової техніки

Автоматизація побутової техніки дозволяє оперативно організувати:

 • Прийом товар із закачуванням всіх даних про кожен виріб у загальну базу;
 • Облік всієї побутової техніки в торговому залі та на складі, при цьому система дає відомості не тільки про місцезнаходження техніки, але і про її статус, наприклад, "Зарезервовано", "Оплачено";
 • При обліку побутової техніки система бере до уваги не тільки кількість виробів, а й серійний номер, що виключає ризик заміни;
 • Встановлення націнок, обумовлених ринком (зарплати, оренда приміщення, податки);
 • Повернення товару за гарантією, заміну на товар без шлюбу;
 • Аналіз прибутковості кожної торгової точки;
 • Розвиток маркетингової стратегії (акції, знижки, дисконтні картки);
 • Отримання додаткового прибутку за рахунок додаткових послуг (встановлення програмного забезпечення, страховка товару, доставка тощо);
 • Надання максимального пакета даних про кожен товар;
 • Безпомилковий пошук товарів на складських приміщеннях;
 • Оперативний розрахунок з клієнтами, що виключає помилки.

Це дозволяє створити магазину необхідну для популярності репутацію і при цьому максимально ефективно витрачати робочий час співробітників. Кожен менеджер зможе максимальну кількість часу присвятити спілкуванню з клієнтами.

Сервіс і облік товару в магазинах електроніки та техніки

Сервіс у торгових точках, що працюють офф-лайн, повинен поєднувати довіру до клієнта і можливість самостійного вивчення асортименту і контроль. Тому систему автоматизації рекомендується поєднувати з системою відеоспостереження. Адже багато товарів не дуже великі за розміром і завжди є ризик збитків від недобросовісних покупців.

Отримання товарів має супроводжуватися:

 • Маркуванням всієї техніки етикетками;
 • Закачуванням даних від виробника про кожен товар у комп'ютерну систему магазину;
 • Установкою націнок.

У процесі продажу менеджери описують технічні можливості кожного виробу, пропонують товари в повну вартість або з урахуванням програми лояльності, контролюють процес доставки.

При розрахунках автоматизація гарантує виключення помилок через людський фактор.

Присутність у магазині системи автоматизації дозволяє адміністрації на будь-якій відстані стежити за станом справ у магазині.

Для системи автоматизації необхідні:

Програма для автоматизації магазину побутової техніки від Торгсофт

Компанія "Торгсофт" надає послуги установки під ключ системи автоматизації торгівлі для магазинів побутової техніки. Наші фахівці вивчать потреби кожного магазину і зберуть необхідний пакет обладнання, здатний задовольнити наших клієнтів.

Завдяки спеціалізованому ПЗ весь товар буде класифікований за кількома ознаками:

Бренд;
Призначення;
Технічні характеристики;
Вартість;
Наявність у торговому залі або на складі;
Повернені товари.
Застосування такого програмного забезпечення дозволить підтримувати ідеальні відносини з постачальниками, податковою, а також різними відділеннями магазину - працюючими офлайн і онлайн.

Гарантуємо якісне сервісне обслуговування систем автоматизації магазинів, застосування надійного оснащення відомих брендів, повністю сумісного між собою.

Розумні ціни. Компетентний колектив фахівців.

Працюємо по всій Україні.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка