Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Необхідне обладнання для торгівлі


Всі ми відмінно уявляємо, як важко буває впоратися з процесом торгівлі самостійно, без будь-яких допоміжних засобів. Коли все валиться з рук і нічого не можливо встигнути, коли весь облік товару ведеться всього лише в зошиті. І це далеко не всі мінуси, якщо ви ще не використовуєте торгове обладнання.

А якщо відбувається наступна ситуація. У сусідньому магазині вже давно обзавелися сучасною технікою, і торгівля стрімко йде вперед, рейтинг магазину зростає, збільшується кількість клієнтів. Відповідно до них потік покупців буде значно більшим.

Ви не захочете залишатися позаду, коли конкуренти досягають приголомшливих успіхів. І в цьому Вам допоможе широкий вибір обладнання та аксесуарів, який надає компанія "Торгсофт".

Ці кошти значно спрощують роботу. Адже, коли все просто, співробітники здійснюють найменшу кількість помилок, а тому доставляють значно менше незручностей, як собі, так і своєму керівництву.

І тому, щоб Ваш бізнес був успішним і приносив бажаний дохід, ми приготували для Вас спеціальних незамінних помічників. Це різне обладнання, засноване на принципі зручної торгівлі - принтери чеків, принтери етикеток, сканери штрих-кодів, фіскальні реєстратори, ваги та інше. Все це можна знайти у нас і почати використовувати вже зараз. Дані технічні засоби можна без докорів сумління назвати просто незамінними.

Що таке обладнання для торгівлі і як воно виглядає

Це електронні прилади, створені спеціально для обліку та ідентифікації товару, для роздрукування чеків і торгових етикеток, для загальної автоматизації інших дрібних процесів, що становлять працездатність будь-якого бізнесу.

Ви повинні знати, що таке обладнання для торгівлі вже давно використовують всі великі торгові компанії, а також дрібні торгові точки. Це відбувається тому, що в один момент керівник усвідомлює, що електронне обладнання для його магазину - це сучасно, надійно і до того ж дуже практично.

Наявність того самого сканера штрих-кодів вже значно спрощує завдання при ідентифікації товару (він щойно прибув, або його потрібно негайно продати). Таким чином, всі продажі або закупівлі товару можна з легкістю інтегрувати в єдиний процес.

Своєю чергою ми робимо все, щоб бізнес наших клієнтів розвивався і зростав. Це головна мета, яка щодня здійснюється за допомогою такого роду обладнання. А відмінна якість дає цьому цілком серйозну підставу.

Чим корисне електронне обладнання

Компанія "Торгсофт" хоче розповісти Вам про те, скільки переваг має обладнання для торгівлі. Їх предостатньо, щоб сміливо про них заявляти. Перерахуємо їх:

Велика кількість різноманітного обладнання (для будь-яких цілей і потреб);
Повна автоматизація продажів (надає можливість здійснювати мінімум дій, а також зменшити кількість помилок, скоєних продавцем);
Можливість йти в ногу з технологіями (оскільки вся продукція у світі наділяється штрих-кодами, стає необхідним використовувати спеціалізоване обладнання);
Наявність обладнання для друку (завжди є потреба в надрукованій продукції, тобто в чеках, етикетках, цінниках);
Представницький вигляд Вашого магазину (дані технічні засоби надають магазину статусний і респектабельний зовнішній вигляд);
Постійна модернізація техніки (час йде, все змінюється, з 'являються нові вимоги, яким потрібно обов'язково відповідати).

Це всього лише основні та загальні переваги, адже якщо детально розібрати обладнання для торгівлі за категоріями, таких плюсів опиниться в рази більше. Ви повинні знати, що кожен вид такої техніки був розроблений з урахуванням максимальної кількості переваг.

І для того, щоб Ви змогли їх оцінити, ми даємо можливість придбати техніку цілком за прийнятними цінами. Що ж стосується практичності, то тисячі підприємців не роздумуючи ні секунди хором дадуть відповідь, що воно того варте.

Трохи про кожен прибор

  • Принтер чеків - незамінний у будь-якому торговому підприємстві, оскільки дозволяє видати покупцеві чек, що є правильним за всіма правилами та нормами захисту споживчих прав. У сучасному суспільстві вже важко уявити собі навіть маленьку торгову точку без цього апарату. Чеки покупці вимагають все частіше, а значить і принтер чеків буде Вам абсолютно впору.
  • Принтер етикеток - безперечно чудовий прилад, абсолютно простий у використанні та незамінний в роботі. Може друкувати цінники, бирки, різного виду етикетки для товарів. Його спектр послуг з використання досить широкий і при цьому немає нічого такого, що було б зайвим або непотрібним серед функцій даного принтера.
  • Сканер штрих-кодів, він виконує те, що нездатний зробити жоден продавець. А саме - ідентифікує будь-який товар, за його штрих-кодом. Оскільки штрихкод друкується на всіх товарах, нема потреби говорити про практичну корисність такого приладу. Великим плюсом буде велика різноманітність видів і форм сканера.
  • Фіскальний реєстратор, як і звичайний касовий апарат, необхідний для магазину, але має ряд переваг перед останнім. І це дає привід зупинитися саме на такому типі комп'ютерно-касової системи.
  • Грошова скринька, торгові ваги, аплікатор, етикет пістолет і голковий пістолет Ви так само можете знайти у нас. Все це визначається як додаткове обладнання, що є так само важливим, як і основне.

Ми маємо якісні та практичні доповнення до обладнання для торгівлі. Ви можете знайти все необхідне, не витративши при цьому багато часу і залишитися неймовірно задоволеними. Спростіть робочий процес Вашого торгового підприємства, Вам це потрібно, оскільки бізнес повинен завжди рости та приносити чималий прибуток.

За додатковою консультацією звертайтеся за телефоном або через форму зворотного зв'язку.


Залишити свій відгук
Ваша оцінка