Ваше місто: Ashburn
ТОРГСОФТ - офіційне представництво в м.Києві
Час роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00 сб, нд - вихідні
0 товарів
на суму 0 грн
0
0 товарів
на суму 0 грн
0

Програма для створення та зчитування штрих кодів


У нашому світі важко встигнути за швидким розвитком технологій. Все змінюється, вдосконалюється і це тільки заради того, щоб спростити процес людині, для більш легкої роботи. Один з таких додатків, який спрощує роботу, є програма для створення, генерації та зчитування штрих-кодів, від сучасної компанії "Торгсофт".

Це найкраща розробка людини, яку можна запропонувати для використання у сфері роздрібної та оптової торгівлі. Неймовірно що полегшує процес, програма практично виконує функції працівника, виконуючи все чітко, швидко і правильно. Ви не зможете засумніватися в її можливостях.

Програма для обліку товару зі сканером штрих коду

Більшість клієнтів, коли починають користуватися даною програмою для роботи зі штрих-кодом, відразу ж помічають всі переваги такої автоматизації обліку. Швидкість робочого персоналу різко зростає. Така перевага виходить за рахунок скорочення часу, на пошуки певного товару.

Адже кожному підприємцю, хочеться бачити свій бізнес таким, що стрімко розвивається, внаслідок збільшення кількості вільного та особистого часу.

Переваги програми

Для того, щоб мати більше розуміння про дане ПЗ, потрібно детально розглянути всі переваги. Плюсів багато, так що розповімо по черзі про кожен з них.

По-перше, це:

Практичність і користь для бізнесу (програма штрих-коду значно розвантажує робочий графік, скорочуючи час на пошуки та продажі до мінімуму);
Простота в освоєнні й подальшому використанні (програма досить проста, її не доведеться освоювати довго);
Програма має власну захищену базу даних, тому її неможливо обдурити або обійти (це прекрасний спосіб захистити себе від недобросовісності продавців і менеджерів);
Можливість отримати миттєво інформацію про продукцію (працівникам не потрібно запам'ятовувати всі дрібниці, пов'язані з реалізацією товару, програма відразу ж надає детальну інформацію про дану продукцію);
Можливість найкращим чином оптимізувати робочий час персоналу (за рахунок прискореної роботи, у продавців з 'являється більше часу і це можна використовувати для збільшення кількості продажів, що своєю чергою спричинить процвітання бізнесу).

По-друге, оскільки зараз весь товар має спеціальний штрих-код, то програма буде просто незамінною в будь-якому магазині. Завдяки зчитуванню штрих-кодів, можна легко структурувати та обробляти інформацію про продукцію, а також швидко знаходити її.

Така автоматизація робочого процесу, обов'язково припаде Вам до душі.

Тому що немає нічого кращого, ніж налагоджений трудовий процес, без казусів і пригод. Ми розробляємо даний технологічний продукт, щоб полегшити роботу нашим клієнтам і зробити їх бізнес в десятки разів успішнішим.

Особливості роботи з програмою

Як вже говорилося раніше, даний цифровий продукт володіє масою позитивних властивостей. Знаючи їх, і використовуючи за призначенням, можна суттєво спростити роботу всього магазину.

Так що, маючи таку велику інформацію про функції "Торгсофт", можна повністю автоматизувати роботу магазину, зменшивши кількість необхідного персоналу для обробки даних.

Однією з особливостей програми "Торгософт", виступає робота не тільки зі штрих-кодом, а й з назвами. У програми є функція, така як пошук за назвою.

Адже штрих-код може бути закритий або пошкоджений і в такому випадку має місце бути дана функція. Це дуже зручно для будь-якого підприємства, адже випадки бувають різні, і працювати з ними теж доводиться по-різному. А ви, як керівник, більше не будете переживати через збої в робочому процесі.

Важливою функцією програми для штрих-кодів є миттєве зчитування штрих-коду і надання більш точного результату. У такому випадку, скорочується час на виконання всіх дій і з 'являється можливість продавати набагато більше товару.

Так само потрібно сказати про високу інформативність програмного забезпечення. Знаходячи будь-який товар у базі даних, продавець автоматично інформується про його точну назву, кількість, ціну та інші показники.

Йому більше не потрібно буде згадувати, де що лежить, як точно називається і скільки це коштує. Все зробить програма, на вищому рівні та з приголомшливою швидкістю роботи.

Наведемо невеликий приклад для наочності. Припустимо, що працівнику Вашого торгового залу необхідно продати, відразу велику кількість продукції одному покупцеві. Замість того щоб все згадувати, бігати кожен раз дивитися на цінники, він спокійно проведе цей товар за штрих-кодом. Це займе у нього в кілька разів менше часу, ніж раніше.

Саме тому ми рекомендуємо Вам удосконалити свій бізнес, за допомогою програми для штрих-кодів "Торгсофт".

Ви побачите, як почнуть рости продажі, з 'являтися нові клієнти. Як продавці почнуть точніше і якісніше працювати, але найголовніше - набагато швидше та ефективніше.

Вести свій бізнес з нами - це надійно і престижно. Адже Ви хочете рости, а наше завдання - допомогти Вам у цьому прагненні.

Купуйте програмне забезпечення "Торгософт" і починайте розширювати свої кордони прямо зараз

Звантажити програму для штрих кодів


Залишити свій відгук
Ваша оцінка